ajacik
19.02.05,18:23
Kto je Vašim favoritom?
Nika
19.02.05,17:31
Stále Samo. Ale keby náhodou vypadol, tak Martina.
lenkak
19.02.05,17:34
Katka alebo Martina. Ani Zdenka nie je zlá, no veď nakoniec uvidíme.
ajacik
19.02.05,17:37
myslím si, že vysoko to dotiahne aj Tomáš. tie pesničky, čo spieva, sú pomaly lepšie ako originály. nemyslíte? :)
adam
19.02.05,18:12
Doteraz bol môj favorit Samo. Aj keď zaspieval veľmi dobre, tentoraz dávam hlas Tomášovi. Vie si vybať pieseň, čo mu sedí, neriskuje......Zdenka Predná s výberom tak ťažkej piesne skoro pohorela........skoro všetkým toto kolo vyšlo lepšie ako minulé...... Peťo si vybral nevhodnú skladbu,a to bol asi dôvod na vylúčenie.......
Čo poviete na Viršíka, ohľadom tej fotomontáže na Martinu§§§
ajacik
19.02.05,18:22
tá fotka koluje mailami. ku mne sa nedostala. ale všetci si vieme predstaviť, čo to je za fotomontáž.
majam
20.02.05,10:16
U mňa Samo , ale Martina má super hlasový fond . Asi by ma porazilo,keby tam zostal Mikla , Miro a keby Samo vypadol
zuso
20.02.05,11:19
U mňa jednoznačne vedie Martina, už od začiatku. A Tomáš sa stále zlepšuje, takže ten je u mňa druhý. Robo má dobrý spôsob ako pobaviť určitú skupinu ľudí, ten sa tam asi ešte udrží, ale isto nie vďaka spevu.
Jozef Mihál
20.02.05,11:24
Stále hlasujem za Sama. Ale to, čo predvádza Tomáš, je fantastické. Nenápadný chalan, ktorý sa s odretými ušami dostal do 50-ky a zázrakom aj do 10-ky (vďaka jeho slabej semifinálovej partii, v ktorej tam bol). Ale sa neustále zlepšuje. Ten chalan ešte neurobil chybu. Asi to nakoniec aj vyhrá.
Zuzka
20.02.05,12:30
Vie zapôsobiť na publikum, spieva piesne, ktoré strhávajú divákov, a pre túto súťaž je to dôležité. Naozaj sa môže stať víťazom, aj keď Samo, Katka a Martina majú lepší hlas.
accad
20.02.05,12:40
V postupovom kole Tomáša do 10, kde bol Tomáš favorit môjho manžela, som si myslela, že to chlapča finále nezvládne. Ale po každom finálovom kole musím dať za pravdu manželovi (strašne nechtiac), že mal dobrý odhad. Okrem toho ma strašne štve, že aj keď môj manžel spieva falošne ako "x-svíň", tak zatiaľ keď niekto zaťal falošne to hneď počul, čo potvrdila vždy aj kritika od Haberu. Tak si budem musieť poopraviť (čo otvorene nemôžem priznať) svoj názor na hudobný cit môjho manžela. Mojím favoritom je zatiaľ Katka Koščová. Zdá sa mi taká univerzálna speváčka, ktorá má na to, aby zaspievala viaceré hudobné žánre.
vladan
20.02.05,13:22
prosím vás, uistite ma, že je vylúčené, ale fakt vylúčené, žeby sa Superstar-om mohol stať Mikla! ... lebo nabudúce sa prihlásim aj ja :cool:
babenko1
20.02.05,14:05
Ja dúfam, že sa Mikla nestane... lebo to už nebude s kostolným poriadkom...a aj tie overené dáta JUDr. Bošanskej ... môžu byť neoverené... Ja som bola vždy za Sama... ale asi dám hlas Martine...
vladan
20.02.05,14:11
aj keď mám od začiatku favorizovanú Zdenku, každým týždňom ide to tuhého, a ja sa stotožňujem s tým, že Superstar budeme vyberať z duelu Tomáš vs. Martina (... len ten Mikla ma chodí v noci strašiť) ... ale pri Zdenke budem až "dokonca" :D
učty
20.02.05,15:43
re: ACCAD http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif

Veď si to teraz otvorene priznala, mojím favoritom si Ty! Píš častejšie o svojom manželstve, akokeby som čítala Plzáka. Dík http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
jeso
20.02.05,16:29
svoj hlas dávam Samovi má fantastický hlas, rovnako ako Martina...
obaja sú ozaj dobrí, aj ked Martina sa vie slabo pohybovať-čo je jej nevýhoda
ale v poslednpm a predposlednom kole ma najviac prekvapil Tomáš - začína byť ozaj super...
bude zaujímavé sledovať, kto bude teraz na rade aby vypadol-dúfam, že MIKLA...
Vladimír Ozimý
20.02.05,16:38
No ja neviem, mnes sa spev Sama vôbec nepaci, ale to je moj nazor, isto je dobra martina, zdenka, ale aj tomas je v pohode.
ANNA
21.02.05,06:09
Tipovať sa bude dať hoci kto, lebo všetci sú dobrý. A čím ďalej horšie bude aj si tipnúť kto pôjde von. Tá súťaž už nie je len o speve. Aj v tomto kole bolo vidieť, že už len spev nestačí. Prekvapil ma Tomáš, jeho spev sa mi tentoraz páčil najviac.
maja
21.02.05,08:54
Ja som čakala, že pôjde von Mikla, ale keď zaspieval, tak mi bolo jasné, že ešte jedno kolo ostane. Mne sa najviac páči Martina, ale hlas posielame aj Tomášovi (dcéra má 16, a on je táááký zlatýýý!!!)
accad
21.02.05,10:24
re: ACCAD http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif

Veď si to teraz otvorene priznala, mojím favoritom si Ty! Píš častejšie o svojom manželstve, akokeby som čítala Plzáka. Dík http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifTo by sme museli založiť novú rubriku. Ale na to sú perfektné príspevky v Humorole. Ja by som musela svoje príspevky okamžite mazať, aby sa k tomu rodina nedostala. Raz som v nejakom príspevku pomenovala svojich 18-násť ročných synov-puberťácki adolescenti a mám to na tanieri zakaždým, keď vidia, že sedím na PORADE.
Rozmýšľam, či nemám zmazať aj môj príspevok o hudobnom talente môjho manžela, aby sa to náhodou neprevalilo, že som zverejnila naše rodinné tajomstvo.
Armola
21.02.05,10:51
myslím si, že vysoko to dotiahne aj Tomáš. tie pesničky, čo spieva, sú pomaly lepšie ako originály. nemyslíte? :)
Poviem vam pravdu, ze v semifinale sa mi Tomasov spev absolutne nepacil. Ani som netusila, ze sa dostane do 10-ky. Ale som velmi - velmi rada, ze je tam. On si to fakt zasluzi. So svojou uprimnostou a jednoduchostou si myslim, ze Superstar by mal byt on.
Velmi budem sklamana ak vyhra niekto iny.(aj ked netvdim, ze tam nie su dobry spevaci - su VYBORNY), len tu cestu k tomu si najviac vydupal Tomas.
Drzim mu palce!!!
rosemary
21.02.05,11:35
Mňa veľmi prekvapilo, že vypadol Peter, má naozaj neslovenský hlas. Ale čo už. Zdenka je mojou favoritkou od samého začiatku, ale asi Vás všetkých naštvem, veľmi sa mi páči Mikla. Je super rebel a aj keď patrím do generácie inej páči sa mi aj ako chlap. No čo už so mnou. Myslím že tentokrát vypadne Miro.
Armola
21.02.05,12:03
Mňa veľmi prekvapilo, že vypadol Peter, má naozaj neslovenský hlas. Ale čo už. Zdenka je mojou favoritkou od samého začiatku, ale asi Vás všetkých naštvem, veľmi sa mi páči Mikla. Je super rebel a aj keď patrím do generácie inej páči sa mi aj ako chlap. No čo už so mnou. Myslím že tentokrát vypadne Miro.
Hovori sa, ze proti gustu ziaden disputat. Je to tvoj nazor (Mikla). Nieco ma do seba, lebo od viacerych som uz pocula pochvali. Ale jedno je iste, on sa nemoze porovnavat v speve s ostatnymi finalistami. Je dobry showmen ale spev tam stale zaostava.
r.galovic
21.02.05,12:20
Môj hlas: Tomino Bezdeda ako vždy. Taký čistý hlas som v živote nepočul.
Každý piatok s manželkou trpíme ako mu to výjde a po jeho výkonoch z nás to napätie opadne a sme ako v siedmom nebi a sme pyšní, že aj my sme žilinčania. Superstar nás úplne pohltila. Ináč, dali by sme ich s Martinou okamžite dohromady. Takí sú zlatí !!!
Mickya
21.02.05,12:26
Predtým som si myslela, že Tomáš je slabý v tej desiatke. Ale keď sa spätne pozriem dozadu, mýlila som sa. Pesničku Hľadám od No name som nemala moc v láske, z dôvodu, že som mala pocit, že Timko slabo vytiahne refrén, ale Tomáš ma naozaj presvedčil, že spieva lepšie ako originál - tá pesnička sa mi normálne zapáčila.
Inak držím palce Martine, aj Katke, Samovi aj Zdenke. Ale 1. miesto - dúfam, že Martina.
Sú fakt dobrí.
ilona
21.02.05,14:25
Súhlasím so Zuzkou,že Samo,Katka a Martina a Zdenka majú najlepší hlas,Superstár môže byť s ních ktokoľvek,ale podľa mňa sa na to najlepšie hodí Katka.Keď ju vidím spievať pripadá mi ako keby tam bola nejaká profesionálka,skrátka má nato aj spev,aj pohyb a celkové precítenie piesne vo všetkých žánroch.Bola by to strašná hanba asi pre celé slovensko,keby tak superstár vyhral Mikla.Nehovorím,že nemá niečo do seba,ale na superstár to nie!!!
babenko1
21.02.05,18:47
To by sme museli založiť novú rubriku. Ale na to sú perfektné príspevky v Humorole. Ja by som musela svoje príspevky okamžite mazať, aby sa k tomu rodina nedostala. Raz som v nejakom príspevku pomenovala svojich 18-násť ročných synov-puberťácki adolescenti a mám to na tanieri zakaždým, keď vidia, že sedím na PORADE.
Rozmýšľam, či nemám zmazať aj môj príspevok o hudobnom talente môjho manžela, aby sa to náhodou neprevalilo, že som zverejnila naše rodinné tajomstvo.Zlatá moja... ved ich k tomu PC nepusti, ked pri ňom sedíš...a nič sa nedozvedia :-))) Síce... dá sa to čítať aj ked nie si zaregistrovaná.. hmm.. tak to je na pováženie :-) Ale takú rubriku - naše zlaté deti - by sa tu mohla založiť :-)
A ešte k hlavnej téme.. superstar.. môžem zodpovedne prehlásiť, že Bezdeda sa mi vôbec ale vôbec nepáčil.. taký sladký cukríček... ale ako spieval posledné dve kolá, klobúk dolu... Začína byť vážny kandidát... aj ked ja som verila Samovi
ajacik
21.02.05,19:49
tomáš nás naozaj všetkých milo, ale naozaj milo prekvapil. púšťala som si spätne jeho všetky vystúpenia (na nete) a ani jeden falošný ton !!!
strašne mu držím palce.
miro je kamarát, ale sú tam lepší speváci ako on. ale to on vie a je vdačný za každé dalšie kolo, čo "prežije".
luebchenko
22.02.05,07:12
tomáš nás naozaj všetkých milo, ale naozaj milo prekvapil. púšťala som si spätne jeho všetky vystúpenia (na nete) a ani jeden falošný ton !!!
strašne mu držím palce.
miro je kamarát, ale sú tam lepší speváci ako on. ale to on vie a je vdačný za každé dalšie kolo, čo "prežije".
Ajacik, prečo ten Miro tak divno "kuká"? To je taká nedefinovateľná zmes vážnosti, zúfalstva, krivých úsmevov - na mňa stále pôsobí, ako keby stále čakal jednu po hlave, alebo aspoň že nastane koniec sveta :D. Málokedy sa tak úprimne bezprostredne usmeje.... Neviem to fakt inak definovať, aj vy máte z neho taký nejaký pocit?
vladan
22.02.05,07:40
Ajacik, prečo ten Miro tak divno "kuká"? To je taká nedefinovateľná zmes vážnosti, zúfalstva, krivých úsmevov - na mňa stále pôsobí, ako keby stále čakal jednu po hlave, alebo aspoň že nastane koniec sveta :D. Málokedy sa tak úprimne bezprostredne usmeje.... Neviem to fakt inak definovať, aj vy máte z neho taký nejaký pocit?
Ľubka, z mojej duše hovoríš ... na mňa pôsobí rovnako (aj keď je to sympoš), ale ja mám sem-tam pocit, že "kuká" akoby mu tangáče do (prepytujem) ritnej dierky vbehli :D
Beata
22.02.05,07:59
Ľubka, z mojej duše hovoríš ... na mňa pôsobí rovnako (aj keď je to sympoš), ale ja mám sem-tam pocit, že "kuká" akoby mu tangáče do (prepytujem) ritnej dierky vbehli :DVladan, krásne si to napísala :D :D :D, úplne si to vystihla. Som toho istého názoru.
Jara
22.02.05,08:05
Ja svoj hlas dávam Zdenke, je nielen krásna, nádherne spieva, ale myslím aj najviac prirodzená i keď všetci spievajú úžasne. No ale som rada, že Black vypadol... Bez komentára...:D
Mickya
22.02.05,08:06
Spomínali ste tu niektorí, že poznáte finalistov. Asi sem táto otázka nepatrí, ale predsa sa pýtam:
Nespievajú náhodou tú spoločnú pesničku na konci na playback? Lebo podľa mňa áno. Alebo že by to tak vždy rovnako zaspievali? Môže byť, že to majú už v hlase tak dobre vyspievané. Nerýpem, len som zvedavá - naozaj.
vladan
22.02.05,08:09
nie som síce príbuzná finalistov, ale zrak a sluch mám dobrý :cool:, čiže ÁNO, spoločnú pesenku spievajú na playback, no bola jedna výnimka, v discokole spievali pieseň naživo ... to bolo to kolo, čo každému vypadával odposluch ... super kvalita zvukári :D ... pri spoločnej pesničke Tomimu Bezdedovi vypadol zvuk mikrofónu ... joj aká náhoda ... takže to bolo myslím prvý a posledný krát spievané naživo ... inak, playback jak sviňa :cool:
jess
22.02.05,11:16
nech vypadne konečne JAROŠ, keď ho vidím chlpy a vlasy sa mi ježia / nie je to od vzrušenia zo spievania /. Mne je sympatická Zdenka, Katka a Tomáš. No a fajn, že vypadol Konček, ktorý si dopredu myslel, že to vyhrá .
Nika
22.02.05,11:27
Mňa by zaujímalo, keď sú taká úžasná partia, či ich neškrie ten Mikla. Všetci tam spievajú o dosť lepšie a predsa vypadávajú.( Len som chcela trochu zavŕtať)
Iveta
22.02.05,11:46
A počuli ste to Miklovo „hajzli” v priamom prenose? To už hovorí za všetko.

Z dôveryhodného zdroja poradie z piatka: 1. Bezdeda, 2. Jaroš ...... 6. Koščová, 7. Tomeček, 8. Konček – takže to bude ešte veľmi-veľmi zaujímavé.
Ostatné umiestnenia neviem, pretože to by bol 100% únik informácií a to sa predsa nesmie.
vladan
22.02.05,11:53
áno, to "hajzli" som si pretáčala dookola, či dobre čujem :eek:
Nika
22.02.05,11:58
A počuli ste to Miklovo „hajzli” v priamom prenose? To už hovorí za všetko.
Ja som nepočula. Na čiu adresu to bolo?
adam
22.02.05,12:11
Na moderátorov, keď ho znovu usadili v záverečnom vyhlasovaní o postupujúcich, na miesto.
Nebol tu ani raz spomenutý prvý vypadávajúci, neviem mu prísť na meno Kolečáni, či tak nejak, podľa mňa patril tiež k tým lepším vo finále.
Mickya
22.02.05,12:56
Martin Kelečény (Kelecsény) - tuším tak sa píše.
Za ním mi bolo veľmi ľúto, keď vypadol. Toho je fakt škoda. Myslím si tiež, že patril k tým lepším spevákom - myslím, že aj výzorovo je zlatý :cool: .
Ingrid G.
22.02.05,13:08
Prvý vypadol Martin Kelecsényi. Mne sa zo začiatku z chlapcov najviac páčil Samo, ale teraz sa mi zdá, že ho nenápadne prevalcováva Tomáško Bezdeda. Tie slovenské veci spieva úžasne. Z dievčat sú najlepšie Katka a Martina, len škoda, že sa Martina pri tom spievaní troška nehýbe. Veď má len 16!!! Katka, to je niečo iné - tá keď vstúpi na javisko, je plná života. Martina má možno lepší hlas, len sa nevie predať. Pritom je to taká kočka, šľak ma ide trafiť, keď po skvelom speve chodí ako živá mŕtvola.
babenko1
22.02.05,21:20
A to Martina spieva v nejakej kapele.. takže pohybovať by sa aj mohla.. hmmm... snáď do toho dorastie :-)
Kristína
23.02.05,05:50
luebchenko,

Mikla dobre nevidí, preto tak "divno kuká".
Nika
23.02.05,06:54
A to Martina spieva v nejakej kapele.. takže pohybovať by sa aj mohla.. hmmm... snáď do toho dorastie :-)A čo Gott? Koľko rokov už spieva a pohyb? 0 bodov.
Mickya
23.02.05,07:30
No, včera som pozerala Magazín a to Miklovo vyjadrovanie...
Ako učiteľ by sa mal inak vyjadrovať... Moje dieťa by som teda nedala do rúk takému učiteľovi... Možno si pred deťmi dáva pozor na vyjadrovanie (i keď si to nemyslím), ale keď som ho včera počula, tak mi fakt stačilo.
Ja nevravím, aby sa správal nejak presladeno, ale určité chovanie by mal mať.
Bubika
23.02.05,08:07
to sú aj moje slová. Už minule som sa zapovedala, že ak ujo Mikla postúpi, tak viac na SS nepozerám ... ale pozerala som a som rada, Bezdeda to zaspieval super a Konček bohužial ...
babenko1
23.02.05,08:16
A čo Gott? Koľko rokov už spieva a pohyb? 0 bodov.to máš pravdu.. božský Kája je proste anitalent na tanec :-))