kukučka
09.09.07,16:50
viem, že sa tu kdesi nachádza návod, prosím o pomoc
bv_alexandra
09.09.07,15:52
kukučka
09.09.07,16:04
viem, že sa tu kdesi nachádza návod, prosím o pomoc


Kukučka mala si na mysli toto:http://www.porada.sk/t43027-multicitacia-super.html



/zrada bola v tom multi, preto som to nemohla nájsť a pri použití hviezdičky mi našlo príliš veľa tém/

Alexandra ďakujem :)
bv_alexandra
09.09.07,16:21
/zrada bola v tom multi, preto som to nemohla nájsť a pri použití hviezdičky mi našlo príliš veľa tém/

Alexandra ďakujem :)
niet za čo rado sa stalo;)
kukučka
09.09.07,17:19
nefunguje však všade, Richard pozrieš sa na to?
endrju
18.12.07,14:17
nefunguje však všade, Richard pozrieš sa na to?
Taktak, multicitácia pri používaní Mozilly akosi štrajkuje :confused:
ayya
18.12.07,14:25
Taktak, multicitácia pri používaní Mozilly akosi štrajkuje :confused:

ale da sa to, ibaze je to trosku piplacka...
kliknem si na "cituj" ... potom si v okienku odpovedi vsetko oznacim ctrl+a ... dalej ctrl+c .... a vlozim s ctrl+v ...
kolkokrat potrebujem a nepotrebne texty rucne vymazem :)
endrju
18.12.07,14:30
ale da sa to, ibaze je to trosku piplacka...
kliknem si na "cituj" ... potom si v okienku odpovedi vsetko oznacim ctrl+a ... dalej ctrl+c .... a vlozim s ctrl+v ...
kolkokrat potrebujem a nepotrebne texty rucne vymazem :)
Asi sme sa nepochopili. :confused:
Tebou popísaný postup používam ako náhradu za nefunčkné tlačidlo "+, ktoré je určené na automatizáciu ctrl-a / ctrl-c / ctrl-v.
ayya
18.12.07,14:37
Asi sme sa nepochopili. :confused:
Tebou popísaný postup používam ako náhradu za nefunčkné tlačidlo "+, ktoré je určené na automatizáciu ctrl-a / ctrl-c / ctrl-v.

ja neviem, ako ty mna, ale ja som, myslim, teba pochopila v tomto pripade ... a iba som doplnila, co si ty neuviedol :D ked to budu citat ludia, ktori o multicitacii zatial nepoculi a maju mozillu, nech vedia, ze aj pri nej sa da robit viacnasobna citacia ;) mier! ok? :D
Richard
18.12.07,19:04
Ja neviem o čom to tu hovoríte, veď multicitácia funguje, prečo sa tak zložito trápite :D :D :D
Rozalka
18.12.07,19:19
Ja neviem o čom to tu hovoríte, veď multicitácia funguje, prečo sa tak zložito trápite :D :D :D

Hurá, pred desiatimi minútami mi naozaj nefungovala.



mier! ok? :D
Paula
18.12.07,19:57
Ja neviem o čom to tu hovoríte, veď multicitácia funguje, prečo sa tak zložito trápite :D :D :D

skúšam


Hurá, pred desiatimi minútami mi naozaj nefungovala.
misomiso
18.12.07,20:16
Cítim v kostiach ďalšieho témového adepta na kladku :cool:

TEST

Prosím Vás
lebo inak nestihnem
pohlavie, mate nato pohlad,
TEST


Ťažko odpovedať, resp. povinnosti okolo toho psíka
TEST


ale da sa to, ibaze je to trosku piplacka...


TEST
Rozalka
18.12.07,20:20
TEST
Misomiso, dobre som sa pobavila :):)
Aljok
19.12.07,08:50
Taktak, multicitácia pri používaní Mozilly akosi štrajkuje :confused:


Ja neviem o čom to tu hovoríte, veď multicitácia funguje, prečo sa tak zložito trápite :D :D :D
Hurá už mi to ide! :D:D:D
misomiso
19.12.07,08:57
Musi vam to ist. Ja mam tiez ohnivu lisku.
liba2
19.12.07,09:13
Hurá, pred desiatimi minútami mi naozaj nefungovala.


skúšam


Misomiso, dobre som sa pobavila :):)
skúšam - funguje aj mne
endrju
19.12.07,12:55
Ja neviem o čom to tu hovoríte, veď multicitácia funguje, prečo sa tak zložito trápite :D :D :D
Richard, vďaka. :) Asi potrebovala tá multicitácia, aby sme ju tu trochu "postrašili" a poohovárali. :cool:
ayya
19.12.07,12:59
Richard, vďaka. :) Asi potrebovala tá multicitácia, aby sme ju tu trochu "postrašili" a poohovárali. :cool:
jo jo :D aj sme tuto temu "vytiahli" hore a vidis, aku maju ludia radost, ze zase nieco nove a prijemne objavili na porade ;)
Zoltán Kovács
19.12.07,13:03
jo jo :D aj sme tuto temu "vytiahli" hore a vidis, aku maju ludia radost, ze zase nieco nove a prijemne objavili na porade ;)

Multicitácia je už skoro rok, ak nie viac stará vecička, ale občas nás nechce poslúchať. :D
ayya
19.12.07,13:14
Multicitácia je už skoro rok, ak nie viac stará vecička, .... :D
no vies, ja sa tiez uz pomaly dostavam do veku, ked sa mi vselijake veci zrazu zdaju ako uplne nove :D :D :D
ved nevadi - aspon mi moji blizki casto mozu urobit radost aj viacnasobne tou istou vecou :---
Tweety
19.12.07,13:32
Musi vam to ist. Ja mam tiez ohnivu lisku.
Čo to je tá ohnivá liska?
Zoltán Kovács
19.12.07,13:32
Čo to je tá ohnivá liska?
Mozilla FireFox