mimusa
11.09.07,07:32
Prosim vas o vyjadrenie, mam dceru , ktora navstevuje VS , nikdy studium neprerusila ani si ho nepredlzila a v septembri dosiahne 25 rokov a studuje este posledny 6.rocnik. Pre doplnenie narodila sa v septembri/cize jej vychadzaju zle roky/, isla povinne do 9.rocnika a studuje na 6 rocnom odbore. Ako som sa docitala ze narok na rodinne pridavky a aj dan.bonus je do 25 rokov, tak pravdepodobne nebudem dostavat posledny rocnik studia rodinne pridavky a ani dan.bonus. Za vase nazory vam dakujem
Tweety
11.09.07,05:34
Je to tak, je to obmedzené 25.rokom veku.
mimusa
11.09.07,05:49
Ale pocula som, ze existuju aj vynimky nakolko ona studuje 1.stupen VS bez prerusenie
Paula
11.09.07,05:55
Ale pocula som, ze existuju aj vynimky nakolko ona studuje 1.stupen VS bez prerusenie


Nič v zlom....obráť sa na informačný zdroj, od ktorého si to počula a požiadaj ho o "dôkaz" o výnimke.
mskbb
29.06.08,14:44
Ahojte - ja mám tento rok podobný problém - práve som skončil 4. ročník na VŠ a pokračujem do 5. avšak v júly dovŕšim 25 rokov a zo sociálky prišlo oznámenie že už nebude vyplácaný daň. bonus ani rodinné prídavky. Je tu dáka možnosť na odvolanie, keďže ešte rok budem riadnym denným študentom na VŠ?

Ďakujem vopred za odpovede.

Ivan
mskbb
30.06.08,06:49
ospravedlňujem sa za nepresnosť, s ktorou som písal otázku.
A ďakujem za odpoveď.

Ivan