moniq81
11.09.07,08:29
Čaute poraďáci,

mám asi hlúpu otázku, ale potrebujem odpoveď. Môže byť jeden zamestnanec zamestnaný u jedného zamestnávateľ v rámci trvalého pracovného pomeru na kratší pracovný čas a zároveň mať dohodu o vykonaní práce na iný druh práce ???

Ďakujem.
Tweety
11.09.07,06:32
Samozrejme, že môže.
eva_v
29.10.07,09:06
ahojte, ak bude mat zamestnanec subezne aj dohodu, je potrebné podat registracný list na sociálku (za dohodu)? Program mi RLFO vyhodil a ja som teraz na pochybách, ci ho prihlásit aj ako dohodára. Vdaka za odpoved.
Tweety
29.10.07,09:07
Áno, prihlásiť ho je potrebné.
eva_v
29.10.07,09:13
Dakujem ti Tweety. Nevies ako je to s pokutami, resp. postihmi zo sociálky za nedodrzanie termínov prihlások a odhlások? Lebo ma presviecali, že nemusim prihlásit subezny PP dohodu a dnes som si uzatvárala definitívne september a táto prihláska za dohodára nesla. Dam ju dnes, ale to je 30 dní po nástupe na DVP. Dakujem.
Tweety
29.10.07,09:16
Dakujem ti Tweety. Nevies ako je to s pokutami, resp. postihmi zo sociálky za nedodrzanie termínov prihlások a odhlások? Lebo ma presviecali, že nemusim prihlásit subezny PP dohodu a dnes som si uzatvárala definitívne september a táto prihláska za dohodára nesla. Dam ju dnes, ale to je 30 dní po nástupe na DVP. Dakujem.Nemám skúsenosti s neskorými RLFO, ale odošli čím skôr, zatiaľ sa pokutami netráp, ak príde náhodou, budeš to riešiť.
eva_v
29.10.07,09:18
Dakujem.