Pru
11.09.07,13:43
Kde sa prosím vás nastavuje, čo pri úhrade sa vpisuje napríklad do dokladov alebo faktúr, chcela by som upraviť tex, ktorý je tam zadaný.
neznama22
12.09.07,11:19
Ahoj, neviem ci chces zmenit text, ktory sa nachadza napriklad aj v zozname faktur, alebo v zozname bankovych dokladov. Ak ano, tak ak mas otvorene okno faktury, alebo bankoveho dokladu, tak v lavej casti okna je riadok text, kde si to zmenis.

Alebo druha moznost, ak chces zmenit text na fakture - napriklad ak chces napisat co fakturujes, ak si otvor okno faktury a v hornej casti okna je tlacidlo Texty, kde si doplnis texty ake potrebujes. Odporucam Text pred cenami. To sa ti zobrazi na fakture ak si ju das do nahladu, alebo ak si ju vytlacis.
Pru
20.09.07,04:49
Ten text čo popisuješ si zmením ľahko, ale ja som myslela, že ked hradím faktúru alebo záväzok tak ked cez tri bodky-var.symbol vyberiem faktúru, tak mi samé hodí text napr. FV070005-úhrada faktúry vydanej a to som chcela vedieť či a kde sa dá zmeniť text alebo je to niekde na pevno zadané?
Ľuba
20.09.07,09:20
Nedá, ale dá sa to prepísať.
Pru
24.09.07,04:39
Veď to prepisujem, len som myslela, či náhodou sa to nedá niekde nastaviť. ďakujem