ks1katus
12.09.07,19:01
Ahojte! Neviem si radu s mojim problémom. Kupila som si Notebook a z môjho starého počítaca (kde je WINDOWS XP - aj EXCEL) som sa pokúšala preniesť dokument robený v tomto starom počitaci v programe Excel. Prekopírovala som to cez USB kluc, no v novom notebooku sa to otvorit nedalo. Tam mám totiž už Windows Vista a Excel tam neni, iba "tabuľkový kalkulátor sady Work". Prosim o pomoc ako sa to dá otvorit v tomto programe.
Nakoľko takýchto dokumentov mám viac, a potrebujem ich preniest do mobilného PC- Notebooku pretože je to súčasťou mojej práce, prosim urýchlene o pomoc. Ďakujem.:confused:
endrju
12.09.07,17:09
Ak chceš v novom počítači dokumenty vytvorené v programe MS Excel iba prezerať, nainštaluj si voľne dostupný prezerač dokumentov vo formáte MS Excel.
Tento prezerač sa dá stiahnuť zo stránok firmy, ktorá je autorom programu MS Excel.

Ak chceš v novom počítači dokumenty vo formáte MS Excel aj upravovať, potrebuješ:
- buď dokúpiť licenciu na ďalšiu inštaláciu programu MS Excel
- alebo nainštalovať nejaký voľne dostupný program, ktorý umožňuje úpravu dokumentov vo formáte MS Excel. Takých programov existuje viac (napr., Open Office Calc a pod.)
fimka
12.09.07,17:35
este doplnim kde to najdes http://www.openoffice.org/
kamowski
15.09.07,09:33