Nokerla
14.09.07,10:28
Dobrý deň,

ak zamestnanec prestal chodiť do práce a neprevezme si doporučenú zásielku poštou s výzvou do zamestnania , môžem mu dať okamžitú výpoveď ako závažné porušenie prac.discipliny?

Dík Peter


Teraz som obdržal zasielku od tohto zamestnanca,že ukončuje prac. pomer. ALE napísane je ze od 11.9.2007 a zasielka bola podaná az 13.9.2007
Ja by som chcel tento pra.pomer ukončiť k 15.9.2007.....ako mám postupovať?

dík za odpovede
blondy
14.09.07,08:39
áno môžeš, treba to poslať doporučene do vlastných rúk, pracovný pomer však končí dňom prevzatia zásielky, v prípade nedoručenia, dňom návratu listu ku vám ako neprebratého listu. dovtedy mu musíš dávať naďalej "A" absenciu.

v liste formulovať : pracovný pomer Vám končí dňom prevzatia zásielky.
blondy
14.09.07,09:44
a na základe akého paragrafu dal on výpoveď? Predpokladám že nebol v skúšobnej dobe, a ani dňom 11.9. mu neskončila výpovedná lehota. Najjednoduchšie by bolo ukončenie PP dohodou, napr. k tomu 15.9., k 11.9. by som určite nesúhlasila, veď by si potom prešvihol termín na sociálke na odhlásenie zamenstnanca,pokiaľ k dohode nepristúpi, pokračovať tak ako som uviedla v prvom príspevku, teda poslať okamžitú výpoveď poštou, to že nechodí do práce ani po výzve z tvojej strany sa môže považovať za hrubé porušenie pracovnej disciplíny, na sociálku treba nahlásiť absenciu ako prerušenie poistenia.
svedia
22.11.07,12:19
ahojte prosím poradte..

je platná výpoveď, keď sa mi vráti ako neprevzatá, od zamestnávateľa? ďakujem
Gabi03
22.11.07,12:23
ahojte prosím poradte..

je platná výpoveď, keď sa mi vráti ako neprevzatá, od zamestnávateľa? ďakujem

Kuk do zákonníka práce, § 61 ods. 1: ... výpoveď musí byť písomná a doručená, inak je neplatná.

Ak si to posielala doporučene a neprevzali to, pokladala by som to za doručené.