ester2
14.09.07,11:28
Môže zamestnávateľ poskytnúť zamestnancovi gastrolístky v sume 50,- Sk (čo je cca 75 % zo 67,- Sk) s tým, že zamestnanec súhlasí, že si zvyšných 17,- Sk uhradí pri zakúpení obeda sám (t.j. nič sa zamestnancovi nezráža) Ďakujem .
Johanka
14.09.07,09:33
Zamestnávateľ musí poskytnúť stravný lístok v hodnote min 75 % zo sumy 89 Sk.
Aljok
14.09.07,09:35
Pozri Zákonník práce
§ 152
Stravovanie zamestnancov

(1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu, s výnimkou zamestnancov vyslaných na pracovnú cestu, ktorí na svojom pravidelnom pracovisku odpracovali viac ako štyri hodiny. Povinnosť zamestnávateľa ustanovená v prvej vete sa nevzťahuje na zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zahraničí.

(2) Zamestnávateľ zabezpečuje stravovanie podľa odseku 1 najmä poskytovaním jedného teplého hlavného jedla vrátane vhodného nápoja zamestnancovi v priebehu pracovnej zmeny vo vlastnom stravovacom zariadení, v stravovacom zariadení iného zamestnávateľa alebo zabezpečí stravovanie pre svojich zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, ak ich sprostredkuje u právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie poskytovať stravovacie služby. Nárok na poskytnutie stravy má zamestnanec, ktorý v rámci pracovnej zmeny vykonáva prácu viac ako štyri hodiny. Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla.

(3) Zamestnávateľ prispieva na stravovanie podľa odseku 2 v sume najmenej 55 % ceny jedla, najviac však na každé jedlo do sumy 55 % stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín podľa osobitného predpisu. Okrem toho zamestnávateľ poskytuje príspevok podľa osobitného predpisu.

(4) Pri zabezpečovaní stravovania zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, sa cenou jedla rozumie hodnota stravovacej poukážky. Hodnota stravovacej poukážky musí predstavovať najmenej 75 % stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín podľa osobitného predpisu.

To znamená, že hodnota gastrolístka musí byť najmenej 75% z 89.-Sk.
ester2
14.09.07,09:41
To znamená,že musím objednať stravenky v hodnote min. 67,-Sk a zamestnacovi strnúť zo mzdy 17,- Sk alebo ich musí zaplatiť do pokladne?
Zamestnanci sa ale dožadujú, aby som im objednala len 50,- Sk lístky, nič nezrážala a oni si v reštaurácii doplatia na mieste 17,- Sk. Takže to takto urobiť nemôžem,však?
Chobot
14.09.07,09:52
To znamená,že musím objednať stravenky v hodnote min. 67,-Sk a zamestnacovi strnúť zo mzdy 17,- Sk alebo ich musí zaplatiť do pokladne?
Zamestnanci sa ale dožadujú, aby som im objednala len 50,- Sk lístky, nič nezrážala a oni si v reštaurácii doplatia na mieste 17,- Sk. Takže to takto urobiť nemôžem,však?

Nie, musia dostať stravné lístky v minimálnej hodnote 67,- SKK.
ester2
14.09.07,10:21
Ďakujem Ti za radu a prajem Ti pekný deň aj pekný víkend.
astherixova
17.09.07,12:26
A co so stravenkami, ktore mi zostali k 31.8.2007 v pokladni v hodnote 50Sk mam ich teraz vyhodit alebo co s nimi ked musim dat zamestancovi min.67 Sk a nemozem mu dat 2ks. Do nakladov si zamestnanec uvedie 48,95Sk zo soci.fondu 1,05 a zvysne si musi zamestnanec zaplatit tych 17 Sk. Ved to je pekna blbost nakoniec na listky doplatili zamestnanci im sa musi strhavat zo mzdy. Alebo je to suma ktoru musi zamestanvatel dat zamestnancovi vtedy by to malo zmysel. Poradte ako to vlastne s tymi listkami je celkom. Ďakujem.
Chobot
17.09.07,14:04
A co so stravenkami, ktore mi zostali k 31.8.2007 v pokladni v hodnote 50Sk mam ich teraz vyhodit alebo co s nimi ked musim dat zamestancovi min.67 Sk a nemozem mu dat 2ks. Do nakladov si zamestnanec uvedie 48,95Sk zo soci.fondu 1,05 a zvysne si musi zamestnanec zaplatit tych 17 Sk. Ved to je pekna blbost nakoniec na listky doplatili zamestnanci im sa musi strhavat zo mzdy. Alebo je to suma ktoru musi zamestanvatel dat zamestnancovi vtedy by to malo zmysel. Poradte ako to vlastne s tymi listkami je celkom. Ďakujem.

Kontaktuj dodávateľa gastrolístkov, určite sa dohodnete na výmene. Oni ich zoberú späť a vy si zoberiete lístky vo vyššej hodnote. Nebudete jediný, kto má tento problém.
cactus
18.09.07,05:43
Kontaktuj dodávateľa gastrolístkov, určite sa dohodnete na výmene. Oni ich zoberú späť a vy si zoberiete lístky vo vyššej hodnote. Nebudete jediný, kto má tento problém.

alebo si doobjednaj ešte za 17,- Sk a budeš im dávať 2 lístky, Jeden v hodnote 50,- Sk a druhý v hodnote 17,- Sk.
astherixova
18.09.07,05:54
JA som ale pochopila ze to musi byt 1 stravny listok a nie dva. Vyjadrite sa aj ostatny s tym doobjednanim sa mi to zda najlepsi pripad. Co si myslite vy ostatny musi to byt asi len jeden listok v hodnote 67sk.
Paula
18.09.07,05:55
Môžu byť aj tri - ak budú v min. hodnote 67,- dohromady.
Marcela16
18.09.07,06:54
Nemyslím, že by mohli byť aj tri. Nám prišla info z firmy cheque de jeneur, že môže sa dávať len jeden lístok, ... nesmú sa kombinovať dva a viac.
Anja111
18.09.07,07:05
A co so stravenkami, ktore mi zostali k 31.8.2007 v pokladni v hodnote 50Sk mam ich teraz vyhodit alebo co s nimi ked musim dat zamestancovi min.67 Sk a nemozem mu dat 2ks. Do nakladov si zamestnanec uvedie 48,95Sk zo soci.fondu 1,05 a zvysne si musi zamestnanec zaplatit tych 17 Sk. Ved to je pekna blbost nakoniec na listky doplatili zamestnanci im sa musi strhavat zo mzdy. Alebo je to suma ktoru musi zamestanvatel dat zamestnancovi vtedy by to malo zmysel. Poradte ako to vlastne s tymi listkami je celkom. Ďakujem.
Ja si myslím, že v prechodnom období, kým minieš už zakúpené (50,-- Sk) stravné poukážky, nebude ani DU namietať, že si ich nevymenila, ak dodržíš úhradu od zamestnávateľa vo výške min. 55 % zo 67,-- Sk, čo je 36,85 Sk... Alebo dokonca, keď zamestnávateľ uhradí 48,95 Sk + 1,05 Sk zo SF, ako píšeš...
Jana Motyčková
18.09.07,07:23
Môžu byť aj tri - ak budú v min. hodnote 67,- dohromady.
Niekde som videla stanovisko, že jeden musí byť najmenej v hodnote 67 Sk. Pohľadám.
Tu :
http://www.porada.sk/531255-post82.html
Kinga
18.09.07,13:24
Paula
18.09.07,14:53
Niekde som videla stanovisko, že jeden musí byť najmenej v hodnote 67 Sk. Pohľadám.
Tu :
http://www.porada.sk/531255-post82.html


Ja som Janka vyššie myslela - iba prechodne, ak by "staré" lístky nechceli vziať niektoré spoločnosti späť ;)
TBMB
19.09.07,05:19
Podľa mňa to môžu byť aj dva lísky. Hlavne, že si splníte povinosť.
Dada
19.09.07,05:26
Ide len o gastrolístky, že musia byť v hodnote 67,- Sk alebo aj o lístky, ktoré predávajú reštaurácie?
007gituska
19.09.07,05:29
zdá sa, že prechodné obdobie nie je, ale zato nejasností je dosť. a kde sú nejasnosti tam je možný rôzny výklad a aj veľký priestor pre ukladanie pokút. hrozné.
anto
19.09.07,05:37
Čo sa stane, ak zamestnancovi neposkytneme gastrolístok vo výške momentálne 67,00 Sk, ale vo výške 65,00 Sk. Množstvo stravy bohato postačuje a aj dodávateľ dokážu kvalitne variť a dodávať stravu v tejto sume. Sami zamestnanci hovoria, že také množstvo stravy im stačí a im netreba dávať na tanier viacej. To by sa muselo potom vyhadzovať.
Dada
19.09.07,05:40
Je pravda, že je veľký rozdiel v hodnote obedov, napríklad u nás v meste je denné menu za 85,- Sk, ale v susednom meste je za 70,- Sk.
Anja111
19.09.07,05:51
Ide len o gastrolístky, že musia byť v hodnote 67,- Sk alebo aj o lístky, ktoré predávajú reštaurácie?
Ak má zamestnávateľ podpísanú zmluvu so stravovacím zariadením (napr. s reštauráciou), kde sa zamestnanci stravujú, tak nemusí dodržať výšku 67 Sk. Toto obmedzenie sa týka len gastrolístkov...
Chobot
19.09.07,07:01
Čo sa stane, ak zamestnancovi neposkytneme gastrolístok vo výške momentálne 67,00 Sk, ale vo výške 65,00 Sk. Množstvo stravy bohato postačuje a aj dodávateľ dokážu kvalitne variť a dodávať stravu v tejto sume. Sami zamestnanci hovoria, že také množstvo stravy im stačí a im netreba dávať na tanier viacej. To by sa muselo potom vyhadzovať.

Neviem, prečo je pre vás problém dať lístok s hodnotou o 2 SKK viac, ale tým by ste nedodržali zákon. Ten jasne hovorí - 75% z 89,-, čo je 66,75.
Mirkaska
19.09.07,15:12
Problém je podľa mňa s tým, že zákon stanovil min. % hodnoty stravného lístka, ktorý má zamestnávateľ dať zamestnancovi.
Viem, že sa tým chcelo riešiť to, aby sa nedávali stravné lístky napr. v hodnote 50,- Sk a tým sa poškodzovali zamestnanci. Toto ustanovenie ale skomplikovalo niektorým firmám situáciu.
Náš príklad:
Stravné lístky máme v hodnote 55,- Sk, príspevok zamestnávateľa je maximálny 48,95 Sk (55% z 89,-), 6,05 je príspevok zo sociálneho fondu. Zamestnanec teda neplatí za stravný lístok nič.

Teraz po novele zákona musíme zmeniť hodnotu stravných lístkov, hoci zamestnávateľ dáva zamestnancom maximum.

Ak sa chceli chrániť práva zamestnancov, mohol sa stanoviť minimálny príspevok zamesnávateľa na stravu zamestnanca.

A na záver - myslím, že percento provízie stravovacích spoločností je odvodené od hodnoty gastrolístka, t.j. toto ustanovenie zákona prispeje i k rozvoju týchto spoločností. :confused:
Chobot
20.09.07,08:49
Problém je podľa mňa s tým, že zákon stanovil min. % hodnoty stravného lístka, ktorý má zamestnávateľ dať zamestnancovi.
Viem, že sa tým chcelo riešiť to, aby sa nedávali stravné lístky napr. v hodnote 50,- Sk a tým sa poškodzovali zamestnanci. Toto ustanovenie ale skomplikovalo niektorým firmám situáciu.
Náš príklad:
Stravné lístky máme v hodnote 55,- Sk, príspevok zamestnávateľa je maximálny 48,95 Sk (55% z 89,-), 6,05 je príspevok zo sociálneho fondu. Zamestnanec teda neplatí za stravný lístok nič.

Teraz po novele zákona musíme zmeniť hodnotu stravných lístkov, hoci zamestnávateľ dáva zamestnancom maximum.

Ak sa chceli chrániť práva zamestnancov, mohol sa stanoviť minimálny príspevok zamesnávateľa na stravu zamestnanca.

A na záver - myslím, že percento provízie stravovacích spoločností je odvodené od hodnoty gastrolístka, t.j. toto ustanovenie zákona prispeje i k rozvoju týchto spoločností. :confused:

V podstate máš pravdu, ale len do tej miery, pokiaľ to posudzuješ len z pohľadu tvojej firmy. K rovnakej pripomienke som písal aj tu:

http://www.porada.sk/t61103-stravne-listky.html

ale pripojím ten text sem ešte raz:

"Možno v tomto vašom konkrétnom prípade žiadne. Ale ten zákon nie je len pre vašu firmu. V praxi existuje kopec iných prípadov, kedy to zamestnancom prinesie určité výhody.

Raz to je tak určené, tak sa toho treba držať. Nemá význam filozofovať, či v niektorom konkrétnom prípade to má zmysle alebo nie. Nedá sa vždy a všetkým na 100% vyhovieť."

Keď je to dané, tak si jednoducho zamestnanci budú musieť za tie lístky priplatiť. Veď je to jedno, či si to zaplatia vo firme alebo pri nákupe jedla.
Mirkaska
20.09.07,15:31
Raz to je tak určené, tak sa toho treba držať. Nemá význam filozofovať, či v niektorom konkrétnom prípade to má zmysle alebo nie. Nedá sa vždy a všetkým na 100% vyhovieť."

Keď je to dané, tak si jednoducho zamestnanci budú musieť za tie lístky priplatiť. Veď je to jedno, či si to zaplatia vo firme alebo pri nákupe jedla.

Nie je to tak úplne jedno. Lebo zamestnanci mali požiadavku na 2 lístky v nižších nominálnych hodnotách, aby si za ne mohli kupovať aj menej napr. v bufetoch. 2 lístky sme ale nechceli poskytovať, je s tým dosť práce.
Druhá vec je, že sme si chceli uľahčiť prácu s manipuláciou - vyberaním peňazí, vydávaním, následne účtovaním atď.