rastiček
14.09.07,11:14
Dobrý deň
Chcel by som poprosiť o radu neviem či sa to vôbec bude dať uskutočniť či sa dá vybaviť dotácia z nejakého fondu alebo pôžička na dlhšiu dobu na odkupenie dubovy na dalšie prenajímanie priestorou. Je to budova telekomunikácii 1.poschodová kde celé prízemie má už teraz v prenájme pošta a platí celkom slušný nájom a nová pošta sa najbližšie roky nechystá stavať.
1.poschodie je už teraz vhodné na dalšie prenajímanie. Aj umiestnenie je vcelku dobré nad poštou a vedľa Zdravotníckeho centra.

Ak by niekto vedel poradiť čo všetko si mám o tom zistiť kým by som sa do toho pustil.

Vďaka za odpovede.
Zoltán Kovács
14.09.07,09:15
Dobrý deň
Chcel by som poprosiť o radu neviem či sa to vôbec bude dať uskutočniť či sa dá vybaviť dotácia z nejakého fondu alebo pôžička na dlhšiu dobu na odkupenie dubovy na dalšie prenajímanie priestorou. Je to budova telekomunikácii 1.poschodová kde celé prízemie má už teraz v prenájme pošta a platí celkom slušný nájom a nová pošta sa najbližšie roky nechystá stavať.
1.poschodie je už teraz vhodné na dalšie prenajímanie. Aj umiestnenie je vcelku dobré nad poštou a vedľa Zdravotníckeho centra.

Ak by niekto vedel poradiť čo všetko si mám o tom zistiť kým by som sa do toho pustil.

Vďaka za odpovede.

Vypracuj si kvalitný podnikateľský zámer a navštív niekoľko bánk. Na úver ako záruku by si mohol ponúkať práve tú budovu.

P.S. Nezakladaj dvojmo témy.
lubos.tinak
17.09.07,12:00
Skús tu, trochu som to tu rozpísal.
http://www.porada.sk/524236-post6.html

Je dobré predložiť aj nájomné zmluvy (príp. Zmluvy o budúcich nájomných zmluvách). S najväčšou pravdepodobnosťou sa bude jednať o projektové financovanie, kde všetko bude stáť na dobrom projekte. Ináč banky celkom dobre financujú takéto projekty.