rado.weber
14.09.07,12:17
poradaci, potrebujem vasu pomoc, som zivnostnik, od 06/09 zamestnavam dvoch brigadnikov, riadne som ich prihlasil do socialky, zaplatil odvody, aj odviedol danovemu zrazkovu dan.

viem, ze po 3M treba poslat na danovy hlasenie o zrazenej dane, pls. nemozete mi sem niekde pribalit to tlacivo, neviem, ktore to presne je.

mockrat dakujem
Paula
14.09.07,10:19
poradaci, potrebujem vasu pomoc, som zivnostnik, od 06/09 zamestnavam dvoch brigadnikov, riadne som ich prihlasil do socialky, zaplatil odvody, aj odviedol danovemu zrazkovu dan.

viem, ze po 3M treba poslat na danovy hlasenie o zrazenej dane, pls. nemozete mi sem niekde pribalit to tlacivo, neviem, ktore to presne je.

mockrat dakujem

Odvod zrážkovej dane je súčasťou kvartálneho prehľadu, od 1.1.07 sa oznámenie o zrážkovej dani nezasiela....možno v r. 2009 sa zasa bude ;)
rado.weber
14.09.07,10:23
takze priebezne nezasielam na DU nic ? potom to bude az sucastou rocneho oznamenia o zrazeni dane ? lebo viem, ze ked som sa na DU registroval ako platca dane, tak teta za okienkom ma vystrihala, aby som to nezabudol poslat
Paula
14.09.07,10:24
V priebehu roka kvartálne Prehľady, raz ročne Hlásenie.
rado.weber
14.09.07,10:27
ahoj, super díky za odpoveď, a vieš mi nalinkovať tlačivo na tie kvartálne prehľady ? mockrát ďakujem.
kapadelta
14.09.07,11:46
www.drsr.sk