katka28
14.09.07,12:36
Dobrý deň,

súrne by som potrebovala starý evidenčný list dôchodkového zabezpečenia, hrubú A5 kartičku. Má niekto ešte? Potrebovala by som len šablón, vytlačiť viem na hrubý papier.
Dá sa to voľakde stiahnúť?
ďakujem
Braňo
14.09.07,10:56
brm
14.09.07,11:37
:) myslím že to príde vhod viacerým
tuscany
03.01.08,22:13
Nemate prosim tlačivo ELDP do 2003?

dakujem
ayya
03.01.08,22:22
Nemate prosim tlačivo ELDP do 2003? dakujem

praveze ten plati od 1.1.2004 ... za ten svet si neviem spomenut, ako sa to volalo predtym ... ina skratka to bola...
"zetko" tusim tam bolo ...
niekto si spomenie, vydrz a verim, ze to tu bude aj niekde ulozene na porade.. ;)
---------

jo! uz viem ...:D ELDZ !!! zadaj si do vyhladavania, iste najdes ... ;)

dopl. c. 2 : http://www.porada.sk/t60817-eldz-tlacivo.html
ayya
04.01.08,16:05
jo! uz viem ...:D ELDZ !!! zadaj si do vyhladavania, iste najdes ... ;)
dopl. c. 2 : http://www.porada.sk/t60817-eldz-tlacivo.html

ech!!! prave v tomto momente, ked tu vyzeram ako blbec, som pochopila, preco niektore klikacie linky v temach ma hodia na tu istu temu, v ktorej prave som ...

a to som najprv musela zazit na "vlastnej kozi" :D :D :D aby som to pochopila :D

posledne dva prispevky pred tymto mojim boli este vcera v samostatnej teme ... tuscany ju zalozila, ja som ... hehe iniciativne nasla link na tuto (sucasnu) temu a vlozila som ho do odpovede ...

a admin ich spojil do jednej, co samozrejme povazujem za spravne, iba ma trosku prekvapilo, aky obraz to tu o mne robi :D :D :D tak pisem toto vysvetlenie ... alebo... poradi mi niekto? mam to tu premazat? najde si tuscany aj tak odpoved na svoju otazku?
Marína
04.01.08,16:15
mimotemy Len to tu pekne nechaj;), aspoň mi(a určite aj ďalším) aspoň 1/2 hod. nezmizne úsmev od ucha k uchu. Nemáš z toho dobrý pocit?
A mrník môže začať.:D
ayya
04.01.08,16:26
mimotemy Len to tu pekne nechaj;), aspoň mi(a určite aj ďalším) aspoň 1/2 hod. nezmizne úsmev od ucha k uchu. Nemáš z toho dobrý pocit?
A mrník môže začať.:D

ako z toho mozem mat dobry pocit? :D si robis zo mna srandu, dievcicka!! :--- :---
a ja som sa v noci tak snazila!!! vidis, ako som dopadla???? zasluzim si to? no poveeeedz!
:D :D :D

p.s.: ale vies co? ... :--- :--- dobre mi tak, lebo priznavam, ze ked som to videla predtym, tiez som sa obcas pocudovala, co je to za "blbca", ktory dava klikaci link na temu, v ktorej prave pise odpoved :D :D :D :D
ayya
04.01.08,16:27
Nie som náhodou pôvodcom prvotného impulzu mrnikovitého? :eek:

a viem ja??? priznas sa dobrovolne sam? :D :D
Marína
05.01.08,07:17
Ani omylom sa nepriznám, keďže všetko čo poviem, môže byť použité proti mne ;)
Takže Marína (Eva) správne predpokladala: mrnik sa začal.
P.S.
Vymyslí niekto účinný spôsob, aby tu nepribúdalo denne toľko duplicitných tém? :rolleyes:
Kto áno, nobelovka ho neminie.;)
brm
05.01.08,09:02
poviem vám frk...niesla som na sociálku eldp a eldz za jednu pracovníčku čo robila od roku 2000...baba za okienkom mi odmietla prevziať starú eldp vraj také už dávno neplatíííííííííí....no nezabili by ste to?človek si ide nohy dolámať, kým zoženie starú kartu, kým zoženie písací stroj čo vie ten sprostý kus kartónu vcucnúť do seba , kým bez chýb a opravovania vypíše ten nechutný kartón...a potom nejaká snaživá dôchodkyňa za okienkom vás vyhodí...keby som nemala úctu k starobe tak ju tam prizabijem na fleku...za mnou bola šóra jedovitých žlčovitých žiadateľov o predčasné dôchodky a ja si dovolím zdržovať takýmito sprostosťami...rozkopať celú tú ich slávnu sociálku...a na toto idú naše dane, fuj:mee:
Paula
05.01.08,09:27
Tak tak tak - zabiť a zakopať! :rolleyes: