jholubok
21.02.05,14:05
Mám zamestnanca, ktorý v 1/05 mal od 01.01.2005 do 16.01.2005 neplatené voľno a od 17.01. mal HM 4000,- SK, ako mám správne postupovať teraz po novom pri výpočte odvodu do ZP. Bola som sa pýtať na 2 pobočkách ale tie ma tak dopietli, že neviem nič. prosím pekne o radu, a ešte sa hcem opýtať, keď má zamestnanec neplatené voľno menej ako 30 dní je potrebné predložiť na Zdravotnú poisťovňu čestné prehlásenie. Ďakujem veľmi pekne:confused:
Jozef Mihál
21.02.05,13:46
Ak jeho HM je najmenej vo výške alikvótnej jemu zodpovedajúcej minimálnej mzde - čo zrejme je - tak VZ pre výpočet za január do ZP je 4000 Sk, nemusíte nič špeciálne podnikať.
Žiadne čestné prehlásenie ani nič podobné netreba v danom prípade do ZP zasielať, keďže v januári dotyčný nejaký príjem mal a nejaké preddavky platiť bude.
jholubok
21.02.05,16:03
Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď, takže čestné prehlásenie čo mi dali na Všeobecnej ZP sa kedy vlastne vyplňuje?
Jozef Mihál
22.02.05,07:46
Neviem aké čestné prehlásenie myslíte ale zrejme pôjde o vyhlásenie zamestnanca, že za nejaký mesiac nemal žiaden príjem napr. z dôvodu neplateného voľna.

Takže vyplňuje sa vtedy, keď zamestnanec má za nejaký mesiac nulový VZ, lebo bol celý mesiac PN, na OČR, na nepl.voľne, mal celý mesiac absenciu a pod.
Jara
22.02.05,07:59
Ak jeho HM je najmenej vo výške alikvótnej jemu zodpovedajúcej minimálnej mzde - čo zrejme je - tak VZ pre výpočet za január do ZP je 4000 Sk, nemusíte nič špeciálne podnikať.
Žiadne čestné prehlásenie ani nič podobné netreba v danom prípade do ZP zasielať, keďže v januári dotyčný nejaký príjem mal a nejaké preddavky platiť bude.Pán Mihál,
ja som mala v januári zamestnanca ktorý mal celý mesiac PN, t.j. nulový VZ a povedali mi len napísať ho do prílohy a dať mu všade nuly, vraj oni to vedia, že je ich poistenec a tento mesiac "má zrejme PN", čiže žiadne prehlásenie som robiť nemala... Myslím, že ani oni to poriadne nevedia...:D
Jozef Mihál
22.02.05,08:11
Jara, moja reč, načo sú potom dobré prílohy výkazu preddavkov...Zbytočná byrokracia, žiadať od zamestnanca vyhlásenie o tom, že v nejakom mesiaci nemal príjem...Ale na druhej strane, zákon túto povinnosť zamestnancovi ukladá, § 23 ods.1 písm.b)...
buba
22.02.05,10:36
Podľa toho čo som si prečítala, keď mám zamestnanca s nulovým VZ tak musím pýťať od zamestnanca čestné prehlásenie,? to prvý raz počujem
Jozef Mihál
22.02.05,10:57
buba, aby ste boli v obraze, bavíme sa o čestnom prehlásení, ktoré zamestnanec doručí do zdravotnej poisťovne, nie zamestnávateľovi.
buba
22.02.05,11:38
a to musí ten zamestnanec dať do zdr. poisťovne čestné prehlásenie keď je celý mesiac na PN , ale on to chudák nevie , keď je zamestnaný v s.r.o. , tak vlastne všetko robím za nich ja a teraz neviem čo mám robiť , alebo im poradiť ?
Jozef Mihál
22.02.05,12:11
buba, ako dobrá mzdárka to sledujte a posielajte za nich.
buba
23.02.05,07:01
diky, už som si zavolala aj na zdr. poisťovňu , že si to musia oznamovať, no tak ja som to nevedela a čo potom obyčajný vodiči /no ale budem im to podstrkovať pod nos. porada je fajn ,len keby sme ju mali kedy čítať