JR s.r.o
15.09.07,19:31
Pekný deň prajem,
práve si zakladám s.r.o. Moje znalosti ohľadom tejto problematiky by som zaradil do kategórie úplný začiatočník. Zvažujem kúpu ucelenej publikácie, v ktorej by som sa dozvedel čo a ako :o . Na nete som našiel len jednu vhodnú publikáciu http://www.dashofer.sk/?product=SRO Neviete mi poradiť lepšiu alternatívu alebo dáke osobné skúsenosti s danou publikáciou ??? Nerad by som kúpil mačku vo vreci :( . Zatial čerpám informácie len z porady, ale chcelo by to aj dáku tú knihu. Prípadne poriadnu e-book :rolleyes: .

Ďakujem za každý príspevok.
zsazsula
15.09.07,17:54
ja som si zakúpila knihu s.r.o od DALIBOR HANES celkom som bola spokojná ale čo mi pomohlo???? PORADA tu najdeš všetko ja som založila pomocou porady s.r.o a možem povedať ,že uspešne od začiatku až po zapisaní s.r.o v obchodnom registri iba treba hľadať na porade..............:):):):):):):)
JR s.r.o
15.09.07,18:04
No mne je jasné, že stačí hľadať tu, ale skôr ako začnem niečo hľadať musím vedieť čo vlastne hľadám. :) A v tom je ten problem. Nerád by som začal pokutami a tak nechcem nič zanedbať. Ale asi si len stiahnem obsah tej knihy čo som spomenul vyššie a začnem odpovede hľadať tu :). A tak ma teraz napadlo ta kniha je rok vydania 2002. Nie je to už neaktuálne??? Lebo ak sú tam len zákony tak to mi moc nepomože, kedže tie sa menia dosť často.
Zoltán Kovács
15.09.07,18:49
JR s.r.o
15.09.07,18:54
Moc ďakujem, ale toto som si už čítal, keď som s.r.o. chcel len založiť. Teraz už je všetko na súde a ja čakam na odobrenie a teda zakladacie papierovačky by som mal vyriešene. Mne ide o všetko to ostaté. Lebo založením sa proces nekončí, ale len začina, ako raz niekto mudry povedal;)
Zoltán Kovács
15.09.07,18:56
Moc ďakujem, ale toto som si už čítal, keď som s.r.o. chcel len založiť. Teraz už je všetko na súde a ja čakam na odobrenie a teda zakladacie papierovačky by som mal vyriešene. Mne ide o všetko to ostaté. Lebo založením sa proces nekončí, ale len začina, ako raz niekto mudri povedal;)

TO všetko ostatné čo znamená? Ako viesť účtovníctvo? Ako hladať odberateľov? Marketing? ................
JR s.r.o
15.09.07,19:04
TO všetko ostatné čo znamená? Ako viesť účtovníctvo? Ako hladať odberateľov? Marketing? ................

napr aj to ... do štúdia učtovníctva som sa vrhol ako prvého. Porada mi v tom moc pomohla. A je mi jasné, že tu to funguje skôr tak, že poviem konkrétny problém a dozviem sa odpoveď. Aj preto som chcel nejakú poriadnu literatrú preštudovať najskor, až potom klásť otázky.
Zoltán Kovács
15.09.07,19:10
JR s.r.o
15.09.07,19:15
Ešte jedna zaujímavá stránka:

http://www.euroinfo.gov.sk/index/go.php?id=1215

Tu som ešte nebol :) . Veľmi pekne ďakujem. Už viem ako idem stráviť dnešný vecer ;) .
Zoltán Kovács
15.09.07,19:25