Jurho
16.09.07,17:18
Mám problém s tlačiarňou > mám multif. HP 1110, celý čas fungovala tlač OK, pred časom začala dochádzať farebná, tak som ju dal doplniť a renovovať, ešte pár dní to fungovalo v pohode, no dnes vypisuje hlásenie, že došla farebná, tlačí, no všetko kompletne NARUŽOVO.
Kto mi vie čo s tým mám robiť ????? Vďaka
(čierna ide v pohode :))
Newww
16.09.07,15:44
Skus namocit cartridge do roztoku na cistenie , mozno iba prischla.hlava. Pise ti iba jedna farba. Pri repasoch je to tak, ale pokial ti to robili normalne na doklad chod to reklamovat. Pokial je predajca solidny uzna reklamu
Jurho
16.09.07,15:54
tam problem nebude, lebo hlava je bud nova, alebo vycistena.
Podla mna to bude v PC, ze vysiela prikazy akoby nebola farba. Ked mi dosla cierna, tiez ju zacalo nahradzat tmavomodrou, potom sivou. Potom som kupil original novu, a aj graficky zobrazilo plnu, no teraz (far.) - ukazuje prazdnu - ono musi teda cartrige rozpoznavat.
Braňo
17.09.07,11:35
Poutieraj liehom dobre ten spodok, potom ju dobre zatrep a cez ovládač na tlačiarni spusti čistenie a kalibráciu tlačových hláv.
Jurho
17.09.07,16:15
diky moc, ale nepomohlo.......
Jurho
18.09.07,09:45
dnes som to zaniesol do predajne.....bavil sa s tým asi hodinu....ani technik nebedel, čo tomu može byť........kupil som teda uplne novy cartrige - dali mi aspoň zlavu 50% :) :) :)
Newww
18.09.07,16:46
Este ma napadla jedna vec, ktora sa mohla stat a to je pomiesanie farieb. Ale to len tak pomimo ked to je vyriesene...
Jurho
18.09.07,17:34
Pochybujem........to by sa muselo mechanicky strašne poškodiť - a nestalo sa.....(keby aj - mix Cyanu + Magenty + Yellow je black...:) )
Newww
19.09.07,09:12
raz sa mi to stalo, bol to kartridz viac krat plneny a vtedy mi to zacalo pisat kadejako. Hovorim co sa mi stalo nemusi to tak byt. Ale vtedy z neho pomaly farba vytekala do tlaciarne a tam sa kopila v priestore kde parkuje cartridge.
blcha
16.12.08,08:45
rozbehala som staršiu farebnú tlačiareň a tiež mi tlačí všetko ružové. Vymenila som aj nový toner a nepomohlo. Môže to byť aj nesprávne nainštalovaným ovládačom? Vie niekto poradiť?
MartinIII
16.12.08,12:57
Aj mne sa to stalo a nevedel som čo mám robiť dal som do opravy povedali mi že si mám radšej kúpiť novú...
mpca
16.12.08,13:00
(keby aj - mix Cyanu + Magenty + Yellow je black...:) )
Mnno veruze nieje black!! ;):---

Vid tu:
http://img508.imageshack.us/img508/4889/clipboard01hg0.th.png (http://img508.imageshack.us/my.php?image=clipboard01hg0.png)