inpo
16.09.07,18:48
Som značne prekvapený touto stránkou, jej rozsahom a záberom. Pri náhodnom hľadaní určitých informácii som natrafil na túto stránku. Stal som sa jej členom a verím, že taktiež prispejem k jej obohateniu. Rád by som dostal informáciu či uvedená stránka spolupracuje s odborníkmi alebo iba členmi stránky. Ďakujem a prajem veľa plodných príspevkov a informácii.
DanielaSL
16.09.07,17:15
Na stránke prispievajú aj jej členovia , ktorí sú zároveň aj skutoční odborníci v ekonomickej sfére. Nebudem menovať ;) , oni to o sebe vedia a vieme to aj my, čo sem chodíme dlhšiu dobu .Stačí tu byť a postupne na to prídeš...
Johanka
16.09.07,17:37
Pozor na závislosť, tiež som bola prekvapená :D .
Melnick
16.09.07,18:01
Pozor na závislosť,tiež som bola prekvapená. :) A vôbec neodpisujem od Johanky.:D :D :D
Zoltán Kovács
16.09.07,19:29
Pozor na závislosť, tiež som bola prekvapená :D .

Ešte stále lepšia závislosť, ako keby to bola iná.....
anklar
17.09.07,06:40
Ešte stále lepšia závislosť, ako keby to bola iná.....
Uplne suhlasim, len ma stoji dost velku namahu, aby som Poradu zavrela a venovala sa svojim povinnostiam. Vzdy som na tom tak, ze: uz len toto si precitam. Aha, este aj toto si precitam, no ale naozaj uz len toto ... a takto som na tom stale, ked si otvorim Poradu.
ZEvina
20.09.07,07:59
Uplne suhlasim, len ma stoji dost velku namahu, aby som Poradu zavrela a venovala sa svojim povinnostiam. Vzdy som na tom tak, ze: uz len toto si precitam. Aha, este aj toto si precitam, no ale naozaj uz len toto ... a takto som na tom stale, ked si otvorim Poradu.

... A keby len to! Vidím Jožka Mihála v televízii a spontáne zvolám: Aha - náš Jožko Mihál z našej Porady! No vysvetľuj to manželovi :D :D :D
Marianna01
20.09.07,14:27
Prípadne keď už leziem na nervy komentármi typu: ...bolo to na porade,... čítala som na porade, ... na porade vraveli...:rolleyes:
kitky
20.09.07,17:33
Porada je pohoda. Ale skus byt zavisla na pokeci. :D Jozka Mihala z porady skor vysvetlis ako Jozka Mrkvicku z pokecu.:---
Ak existuju aj zdrave zavislosti, tak tento portal tam jednoznacne patri. :)
Kazu
20.09.07,18:10
Uplne suhlasim, len ma stoji dost velku namahu, aby som Poradu zavrela a venovala sa svojim povinnostiam. Vzdy som na tom tak, ze: uz len toto si precitam. Aha, este aj toto si precitam, no ale naozaj uz len toto ... a takto som na tom stale, ked si otvorim Poradu.

A niektoré aj nahlas komentujem. Vysvetľuj potom manželovi, že to ja rozprávam s poraďákmi. Len sa čuduje, čo do toho toľku čumím a že ma to baví.
abel
20.09.07,19:03
A to už nehovorím, že napríklad vidím auto s EVČ a ja si spomeniem, kto všetko z Porady je z daného okresu, ak chcem čokoľvek vygúgliť, na 95 % ma to hodí na Poradu. Ale aby som nebola úplne mimo témy, inpo, po krátkom čase zistíš, kto je odborník vo svojom odbore a svoje príspevky odborne podchytí napr. aj odkázaním na príslušný §, a kto je len spolubesedník a jeho príspevky sú zase na základe vlastných skúseností z praxe. A zistíš, že obidve strany majú svoju hodnotu.