Dada
17.09.07,07:04
Vo výplatnom liste máme kolónku "zdaniteľné náhrady". Čo všetko patrí do týchto náhrad?
Lebo šéf nám tam dáva odmeny, lebo zistil, že táto suma nevstupuje do priemerky.
DušanČ
17.09.07,05:14
Náhrady mzdy sú náhrady za dovolenky, za sviatok a za prekážky v práci na strane pracovníka alebo zamestnávateľa. Rozhodne sem nepatria odmeny.
Dada
17.09.07,05:17
A čo s 13-tym platom? Lebo aj ten tam dáva.
Paula
17.09.07,05:19
Mám z toho dojem, že šéf je u vás zároveň aj mzdovým účtovníkom. Nech si naštuduje príslušné zákony najprv ;) Ako vidím, máte prístup aj na Draka, info teda je z čoho čerpať.
Dada
17.09.07,05:22
Mám z toho dojem, že šéf je u vás zároveň aj mzdovým účtovníkom. Nech si naštuduje príslušné zákony najprv ;) Ako vidím, máte prístup aj na Draka, info teda je z čoho čerpať.

Hej, je aj mzdár. Ale taký "laik". Akým zákonom, prípadne § mu to mám dokázať? Lebo všetko chce mať podložené nejakým papierom.
Paula
17.09.07,07:30
Hej, je aj mzdár. Ale taký "laik". Akým zákonom, prípadne § mu to mám dokázať? Lebo všetko chce mať podložené nejakým papierom.


Povedala by som, že skôr on by zamestnancom mal podložiť zákonom, že robí mzdy správne a odmeny patria do náhrad :rolleyes: