berry
17.09.07,08:55
Pekný deň
Môžem si dať do nákladov bločik , na ktorom je napísané, že je to pre inú firmu? Náš zamestnanec nakupoval tovar a omylom ho zobral na iné meno. Čo teraz s tým? To si asi nemôžem uplatniť,že? Pretože bločik sa berie ako faktúra a keď faktúru mám na iné meno tak tu si tiež nemôžem uplatniť.
Mám pravdu? Alebo?
evina
17.09.07,07:02
Pekný deň
Môžem si dať do nákladov bločik , na ktorom je napísané, že je to pre inú firmu? Náš zamestnanec nakupoval tovar a omylom ho zobral na iné meno. Čo teraz s tým? To si asi nemôžem uplatniť,že? Pretože bločik sa berie ako faktúra a keď faktúru mám na iné meno tak tu si tiež nemôžem uplatniť.
Mám pravdu? Alebo?

Ak máš doklad s uvedením názvu inej firmy, nemôžeš ho použiť pre Tvoju firmu...Môže Vám ho daná firma predať /tovar/ alebo prefakturovať.
Zoltán Kovács
17.09.07,07:03
Pekný deň
Môžem si dať do nákladov bločik , na ktorom je napísané, že je to pre inú firmu? Náš zamestnanec nakupoval tovar a omylom ho zobral na iné meno. Čo teraz s tým? To si asi nemôžem uplatniť,že? Pretože bločik sa berie ako faktúra a keď faktúru mám na iné meno tak tu si tiež nemôžem uplatniť.
Mám pravdu? Alebo?

Nemôžeš uplatniť. Nie sú tam identifikačné údaje firmy.
jacekova
17.09.07,08:55
a ako je to tam napísane? tak ako Metro, že je to priamo vytlačené z ERP alebo je to len perom dopísane?
berry
17.09.07,09:20
Priamo z ERP. Bolo to nakúpené vo velkoskoobchode za hotové. Dali iba bločik z ERP a dadací list (ktorý mi náš zamestnanec zas neodovzdal :-)).
jacekova
17.09.07,09:35
Priamo z ERP. Bolo to nakúpené vo velkoskoobchode za hotové. Dali iba bločik z ERP a dadací list (ktorý mi náš zamestnanec zas neodovzdal :-)).

tak to je fakt problem a platí, čo bolo napísane predtým. nedá sa to uplatniť do danových výdavkov. bohužial
Johanka
17.09.07,11:18
Ani nožnice nepomôžu :) ?
Zoltán Kovács
17.09.07,11:22
Ani nožnice nepomôžu :) ?
mimotemy Johanka, nenavádzaj na ..... bod.14 Etiketa. :D :D :D
Johanka
17.09.07,11:24
mimotemy Myslela som rozstrapkaný okraj :--- . Etiketu ctím :) .