rybanka1
17.09.07,13:13
Kto poradí, kde v Bratislave robia dobrú lymfodrenáž za primerane rozumnú cenu, hlavne na stehná,zadok a boky, ?Ak má niekto skúsenosti treba dať kontakt.ďíky
Zoltán Kovács
17.09.07,17:03
korduľa
18.09.07,15:42
prosim ta skor ako sa na to das porozmyslaj, pokial to chces len vyskusat, je to strata penazi, lymfodrenaz treba robit pravidelne , na zaciatku je to minimalne 10 sedeni najlepsie kazdy druhy den. ale potom je idealne chodit 1-2 krat do mesiaca. podla toho, ze uvadzas partie predpokladam, ze ti ide o celulitidu, lebo to fakt vyhodis prachy. treba zmenit stravu, dodrzat pitny rezim a cvicit, to je cesta na redukciu. s celulitidou sa nikdy nerozlucit - len ju zmiernis. pisem z vlastnej skusenosti. pred niekolkymi rokmi som isla na obycajnu masaz a pani ked mi zbadala nohy tak mi rovno navrhla lymfodrenaz ako zazracny prostriedok na odstranenie, bola to novinka , tak reku vyskusam. vyhodila som na to peniaze, celulitida sa trochu zmiernila, po 10 masazach som si povedala, ze na to kaslem, nie je to lacne a dost som sa pritom nudila. po mesiaci som bola na zaciatku. to bolo pred 6 rokmi.
zivotospravu som mala v poriadku aj predtym. zacala som poriadne cvicit a dodrziavat pitny rezim. s vysledkom som spokojna, mam dve deti, takze si vies predstavit ako som vyzerala. cvicim 4-5 krat do tyzdna co mi pomaha hlavne po psych. stranke, ked mam stresy alebo potrebujem vypnut, takze vratim sa k lymfodrenazi, ak to chces vyskusat tak skus, ale ak cakas nejaky zazrak budes sklamana