Krysta
17.09.07,14:15
Dobrý deň!
Potrebujeme radu, ohľadom okien. :)
Chceme vymienať okná na euro, ale nevieme rozhodnúť či eurookná alebo radšej plastové hnedé. Nakoľko nechceme vymeniť všetky, a ostatné sú drevené, zato keby boli aj plastové musia byť "imitácia dreva". Cenové ponuky, ktoré mám na eurookná, sa mi zdajú dosť drahé.
Neviete nejakú dobrú firmu (aj finančne aj kvalitovo) z okresu NZ? Alebo firmy s ktorymi mate skúsenosti? Keď nechcete tuto reklamovať, môžem Vám poslať moju e-mailovú adresu, keby ste mali nejaké kontakty.
ďakujem veľmi pekne
kkkkk
26.09.07,05:33
Dobrý deň !!!!

Máte skúsenosti s výrobkami Madleniaka alebo Unistol ?:confused:
pepek
26.09.07,11:12
Skuste firmu SALAJ zo Zl. Moraviec.
www.salaj.sk
Krysta
28.09.07,12:21
ďakujem, skúsim firmu Unistol.
220870
28.09.07,19:04
Od firmy SALAJ som videl jednu perličku. miesto 4mm termoskla dali do svojich okien obyčajné 3mm sklo a s označením k= 1,1.Ešte niečo, tzv. euro okna by mali byť vyrobené z tzv. eurohranolov. tj. dreva bez uzlov ,suchého nie narýchlo vysušeného v peci ,potom je to drevo mäké.Skúste pozrieť aj www. eurodreveník.sk
paul
29.09.07,06:46
Od firmy SALAJ som videl jednu perličku. miesto 4mm termoskla dali do svojich okien obyčajné 3mm sklo a s označením k= 1,1.Ešte niečo, tzv. euro okna by mali byť vyrobené z tzv. eurohranolov. tj. dreva bez uzlov ,suchého nie narýchlo vysušeného v peci ,potom je to drevo mäké.Skúste pozrieť aj www. eurodreveník.sk
Nerozumiem tomu obyčajné 3mm sklo. Myslíš len sólo tabula s hrúbkou 3mm? Žiadne vákuum?
wagner
29.09.07,15:51
ˇMne robila euro okná firma Drevital Bošany. Sú celé z dreva a som s nimi nadmieru spokojná. Skús si pýtať cenovú ponuku a uvidíš
mojto
29.09.07,15:59
Kohokoľvek, len nie od jednej cetinskej firmy, ktorá má dodaciu lehotu každý týždeň predĺženú o ďalší mesiac, moja známa čakala 8 mesiacov.