LUCIARACKOVA
17.09.07,17:54
Dobry vecer!
Chcela by som sa spytat kolko moze odpracovat pracovník ked je zaregistrovani na urade prace a za aku mzdu. Dakujem
Zoltán Kovács
17.09.07,16:01
Dobry vecer!
Chcela by som sa spytat kolko moze odpracovat pracovník ked je zaregistrovani na urade prace a za aku mzdu. Dakujem

64 hodín a 3.200,- Sk brutto

mimotemy SI TU DOSŤ DLHO REGISTORVANÁ ABY SI VEDELA AKO TREBA HĽADAŤ V TÉMACH.
jamis
17.09.07,16:14
mimotemy

Môže byť dlho registrovaná, ale nemusí sem chodiť každý deň. Viem to podľa seba. Zaregistrovala som sa ešte v roku 2006, no začala som chodiť na PORADU až v tomto roku. Vtedy som ešte ani nevedela poriadne, kde som sa to zaregistrovala ačo to je za PORADU.
No našťastie som na to prišla.
LUCIARACKOVA
19.09.07,11:03
Dakujem za radu .Naozaj na poradu sa dostanem len zriedka pretoze mam na starosti viac firiem a poradu zapmen az ked som v nudzi. Inak Dik
mirhu
19.09.07,15:37
64 hodín a 3.200,- Sk brutto

mimotemy SI TU DOSŤ DLHO REGISTORVANÁ ABY SI VEDELA AKO TREBA HĽADAŤ V TÉMACH.

Ak si daný pracovník u daného zamestnávateľa vypíše tlačivo vyhlásenie... tak potom neplatí daň, však? Veď zarobí menej ako je nezdaniteľná čiastka... a ak pracuje na dohodu, tak za neho platí poistné odvody štát, keďže je nezamestnaný.... ciže dostane tých 3200,- aj netto.....opravte ma ak sa mýlim.. :)
Orsz
19.09.07,16:14
Ak si daný pracovník u daného zamestnávateľa vypíše tlačivo vyhlásenie... tak potom neplatí daň, však? Veď zarobí menej ako je nezdaniteľná čiastka... a ak pracuje na dohodu, tak za neho platí poistné odvody štát, keďže je nezamestnaný.... ciže dostane tých 3200,- aj netto.....opravte ma ak sa mýlim.. :)

Presne tak, môže podpísať vyhlásenie, a neplatí sa daň.