sllimka
18.09.07,17:35
Caute, obraciam sa na Vas s prosbou o nejake info ohladne kampane "pravo na zivot" v USA. Pisem do skoly semestralnu pracu o kampani "pravo na zivot" na Medzinarodny marketing. Chcela by som porovnat obe kampane - na Slovensku a v USA. Bohuzial o tej v USA nemam ziadne info a neviem, ako by som sa k nim dostala. Uz som to skusala aj cez google. Konkretne by som potrebovala vediet, akou formou prebiehala kampan, ake media pouzili na kampan, aky mala ohlas... ake boli ohlasy sirokej aj odbornej verejnosti... proste vsetko, co by Vas k tej teme mohlo napadnut. Budem Vam velmi povdacna.
Johanka
18.09.07,15:56
Neviem ako prebiehala kampaň v USA, ale tá slovenská na Porade rozvírila vášne poriadne.
Mrzí ma , že až tak, že niektorí členovia prestali stránku navštevovať :mee: . Takže odkaz pre Ermon - ak sem občas nakukneš ako hosť, nerob fóry ;) a prihlás sa. Neverím, že by Ťa mohli nas..ať niektoré príspevky až tak , že by si sa vykašľala na svojich virtuálnych priateľov.
Myslím, že nie som jediná, koho to poteší .
Kazu
18.09.07,16:15
Hneď ako sa spustila kampaň na Slovensku, videla som v TV besedu s predstaviteľmi slovenských záchranárov. Hovorili niečo v tom zmysle, že kampaň prišla z Ameriky. Obráť sa na nich a určite ťa nakontaktujú na amerických kolegov
kukučka
18.09.07,16:16
ja len pridám odkaz aj pre misomisa, chýbaš tu a veľmi :mee:
Kazu
18.09.07,16:26
misomiso nechcel opustiť Poradu, iba zmeniť nick. Ale máš pravdu, nový nick nie je ten náš misomiso /misomiso bol len jeden/
bepo
18.09.07,16:35
Caute, obraciam sa na Vas s prosbou o nejake info ohladne kampane "pravo na zivot" v USA. Pisem do skoly semestralnu pracu o kampani "pravo na zivot" na Medzinarodny marketing. Chcela by som porovnat obe kampane - na Slovensku a v USA. Bohuzial o tej v USA nemam ziadne info a neviem, ako by som sa k nim dostala. Uz som to skusala aj cez google. Konkretne by som potrebovala vediet, akou formou prebiehala kampan, ake media pouzili na kampan, aky mala ohlas... ake boli ohlasy sirokej aj odbornej verejnosti... proste vsetko, co by Vas k tej teme mohlo napadnut. Budem Vam velmi povdacna.
A čo ti odpísali slovenský organizátori na tvoje otázky? Ak si ich neoslovila, prečo si myslíš že stránka Porady je vhodnejšie miesto ako slovenský organizátori?
evina
18.09.07,16:42
Neviem ako prebiehala kampaň v USA, ale tá slovenská na Porade rozvírila vášne poriadne.
Mrzí ma , že až tak, že niektorí členovia prestali stránku navštevovať :mee: . Takže odkaz pre Ermon - ak sem občas nakukneš ako hosť, nerob fóry ;) a prihlás sa. Neverím, že by Ťa mohli nas..ať niektoré príspevky až tak , že by si sa vykašľala na svojich virtuálnych priateľov.
Myslím, že nie som jediná, koho to poteší .

KEBY SA NÁHODOU NIEKTO PÝTAL, tak naozaj chýba :)
Zita5
18.09.07,16:44
KEBY SA NÁHODOU NIEKTO PÝTAL, tak naozaj chýba :)

Práve to , keby sa náhodou niekto pýtal ;) čo ak sa bude pýtať ;) ..........Monika , vidíš ako na Teba myslíme ...:)
sllimka
19.09.07,05:47
A čo ti odpísali slovenský organizátori na tvoje otázky? Ak si ich neoslovila, prečo si myslíš že stránka Porady je vhodnejšie miesto ako slovenský organizátori?


slovenskych organizatorov som kontaktovala a ti sa na mna vyprdli. zatial mi od nich neprisla ziadna odpoved. na poradu som sa obratila preto, lebo jedna tema s podobnym nazvom tu uz bola, tak som myslela, ked mala taky ohlas, ze tam prispel aj niekto, co ma info o podobnej kampani z USA. to, ze tato kampan bola prebrata z USA, viem aj ja, bohuzial, na semestralnu pracu mi tato info nestaci :)
Leila2006
19.09.07,05:59
O organizácii, čo to zastrešovala v USA, sa píše aj v tomto článku. Možno ťa to navedie správnym smerom.

http://medialne.etrend.sk/reklama/clanok.php?clanok=3632
sllimka
19.09.07,06:02
Skús pozrieť napr. sem - možno nejaké informácie alebo inšpiráciu nájdeš:
http://www.nrlc.org/default.html


dik, ale skor som mala na mysli nejaky clanok, kde by sa pisalo o kampani v USA, kde by boli tie infosky nejak zhromazdene. ale dakujem za tip.
sllimka
19.09.07,06:06
O organizácii, čo to zastrešovala v USA, sa píše aj v tomto článku. Možno ťa to navedie správnym smerom.

http://medialne.etrend.sk/reklama/clanok.php?clanok=3632


dik leila, tento clanok som uz citala. tebe som uz pisala aj do tvojej temy, kedze sukromnu spravu som ti poslat nemohla a maily neprijimas :) som myslela, ze aspon ty by si mohla mat nejake info o kampani v USA, ked si sa o tom zmienila v podobnej teme ;) tento clanok mi tiez nepomoze, kedze by som rada vedela, napr. kolko billboardov pouzili v USA, ci pouzili aj ine media a hlavne ake to malo ohlasy vo vlade, u obcanov atd.
nsp
19.09.07,06:06
Katolícke noviny č. 38, posledné číslo vydávané ku dńu 23. 09. 2007, je už v predaji. marta
sllimka
19.09.07,06:08
Katolícke noviny č. 38, posledné číslo vydávané ku dńu 23. 09. 2007, je už v predaji. marta

dakujem velmi pekne. este ma zaujima, ci tie katolicke noviny dostat bezne kupit v stanku :)
Leila2006
19.09.07,06:33
dik leila, tento clanok som uz citala. tebe som uz pisala aj do tvojej temy, kedze sukromnu spravu som ti poslat nemohla a maily neprijimas :) som myslela, ze aspon ty by si mohla mat nejake info o kampani v USA, ked si sa o tom zmienila v podobnej teme ;) tento clanok mi tiez nepomoze, kedze by som rada vedela, napr. kolko billboardov pouzili v USA, ci pouzili aj ine media a hlavne ake to malo ohlasy vo vlade, u obcanov atd.

Fakt neviem o tom viac, A čo tak kontaktovať autora článku? On o tom určite niečo vie. btw pozriem, čo je s tým mailom.
anklar
19.09.07,06:36
A čo ti odpísali slovenský organizátori na tvoje otázky? Ak si ich neoslovila, prečo si myslíš že stránka Porady je vhodnejšie miesto ako slovenský organizátori?
Preto, lebo už aj ona vie, že Porada je Porada, nič ju nahradiť nemôže.
bepo
19.09.07,06:49
Preto, lebo už aj ona vie, že Porada je Porada, nič ju nahradiť nemôže.
No ja budem rád ak Porada ostane Poradou a nie smetiskom kde si každý hodí čo sa mu zmyslí ;) Google a iné stránky sú na určité veci ďaleko vhodnejšou platformou
Kazu
19.09.07,06:52
dakujem velmi pekne. este ma zaujima, ci tie katolicke noviny dostat bezne kupit v stanku :)

V stánku som ich nikdy nevidela ale videla som, že noviny boli položené v kostole. Ľudia si ich tam brali a peniaze dávali do krabičky vedľa novín.
Kazu
19.09.07,07:02
No ja budem rád ak Porada ostane Poradou a nie smetiskom kde si každý hodí čo sa mu zmyslí ;) Google a iné stránky sú na určité veci ďaleko vhodnejšou platformou

Nuž, ľudia potrebujú poradiť v rôznych veciach. A preto idú na Poradu. A dúfam, že sme poradili aj teraz. Keď aj len trochu. Veď autorka tejto témy chcela poradiť, nie diskutovať.
Leila2006
19.09.07,07:10
No ja budem rád ak Porada ostane Poradou a nie smetiskom kde si každý hodí čo sa mu zmyslí ;) Google a iné stránky sú na určité veci ďaleko vhodnejšou platformou

Trochu silné slová. Myslím si, že väčšina sa sem registrovala z dôvodu, že hľadala riešenie na nejaký problém. Pre niekoho to môže byť smetie, pre iného vec životne dôležitá. Veď aj na úvodnej stránke porady sa píše:"Vitajte na Porade :) Čo je Porada? Je to jednoducho stránka, kde pod heslom "spolu vieme viac" užívatelia stránky pridávajú svoje riešenie či vysvetlenia na nastolený problém a formou diskusie sa snažia vyriešiť Vašu otázku. " Tak kde je chyba?
sllimka
19.09.07,07:15
Fakt neviem o tom viac, A čo tak kontaktovať autora článku? On o tom určite niečo vie. btw pozriem, čo je s tým mailom.

vidis, to je velmi dobry napad...preco ma to nenapadlo? :confused: dakujem
sllimka
19.09.07,07:18
No ja budem rád ak Porada ostane Poradou a nie smetiskom kde si každý hodí čo sa mu zmyslí ;) Google a iné stránky sú na určité veci ďaleko vhodnejšou platformou

som tu preto, lebo som si uz sama nevedal dat rady. google som uz pouzila a tak som myslela, ze viac ludi = viac rozumu, mozno budu vediet nieco, co neviem ja. tak preco nepoziadat o radu? uplne suhlasim s nazorom Kazu a Leily ;)
sllimka
19.09.07,07:19
som tu preto, lebo som si uz sama nevedal dat rady. google som uz pouzila a tak som myslela, ze viac ludi = viac rozumu, mozno budu vediet nieco, co neviem ja. tak preco nepoziadat o radu? uplne suhlasim s nazorom Kazu a Leily ;)


A DAKUJEM ZA KAZDU JEDNU RADU!
nsp
19.09.07,07:41
Katolícke noviny je možné kúpiť v mnohých novinových stánkoch, ale napr. aj v predajniach Kaufland a v mnohých farnostiach aj priamo v kostole. Tiež je možné si ich prečítať aj na internete. Zdraví Marta
wierdo
20.09.07,08:42
som tu preto, lebo som si uz sama nevedal dat rady. google som uz pouzila a tak som myslela, ze viac ludi = viac rozumu, mozno budu vediet nieco, co neviem ja. tak preco nepoziadat o radu? uplne suhlasim s nazorom Kazu a Leily ;)

No - ja by som bral to, že sa na Slovensku nedajú získať žiadne informácie o téme diplomovej praáce skôr sko výhodu. :) V podstate môžeš písať čo cheš. Čo by za to iní dali :) .
Muška
20.09.07,11:57
Trochu silné slová. Myslím si, že väčšina sa sem registrovala z dôvodu, že hľadala riešenie na nejaký problém. kedysi to boli väčšinou problémy ekonomické, účtovné ....Pre niekoho to môže byť smetie, pre iného vec životne dôležitá. Veď aj na úvodnej stránke porady sa píše:"Vitajte na Porade :) Čo je Porada? Je to jednoducho stránka, kde pod heslom "spolu vieme viac" užívatelia stránky pridávajú svoje riešenie či vysvetlenia na nastolený problém a formou diskusie sa snažia vyriešiť Vašu otázku. " Tak kde je chyba?

..Mala som odpovede aj na ostatné vety, ale uvedomila som si, že by som písala stále to isté.

Leila, ide o to , že na začiatku to bola stránke čisto s otázkami, ktoré sa týkali iba "podnikania" a dodnes sa PORADA prezentuje ako Diskusia odborníkov v oblasti účtovníctva, práva a podnikania. Účtovnícke fórum. Účtovné fórum.
Dokonca aj www.drsr.sk odkazuje :
"Ďalšie stránky k daňovej problematike http://www.drsr.sk/drsr/slovak/_spolocne/images/dot.gif Porada (http://www.porada.sk)(diskusná stránka) www.porada.ska taktiež SP aj ZP.
Ešte chvíľku a ozaj tu bude super guláš

Kedysi tu bolo zopár tém, podotýkam ZOPÁR tém, ktoré si poraďáci vytvorili, tak trochu na odreagovanie.

Priznám sa, že ani ja už na "poradu" nechodím tak často ako som chodila možno ešte pred rokom a stále dúfam , že sa to vráti do rovnakých koľají ako kedysi.
wierdo
20.09.07,12:29
..Mala som odpovede aj na ostatné vety, ale uvedomila som si, že by som písala stále to isté.

Leila, ide o to , že na začiatku to bola stránke čisto s otázkami, ktoré sa týkali iba "podnikania" a dodnes sa PORADA prezentuje ako Diskusia odborníkov v oblasti účtovníctva, práva a podnikania. Účtovnícke fórum. Účtovné fórum.
Dokonca aj www.drsr.sk (http://www.drsr.sk) odkazuje :
"Ďalšie stránky k daňovej problematike http://www.drsr.sk/drsr/slovak/_spolocne/images/dot.gif Porada (http://www.porada.sk)(diskusná stránka) www.porada.ska taktiež SP aj ZP.
Ešte chvíľku a ozaj tu bude super guláš

Kedysi tu bolo zopár tém, podotýkam ZOPÁR tém, ktoré si poraďáci vytvorili, tak trochu na odreagovanie.

Priznám sa, že ani ja už na "poradu" nechodím tak často ako som chodila možno ešte pred rokom a stále dúfam , že sa to vráti do rovnakých koľají ako kedysi.



Len celkom nerozumiem, prečo to píšeš sem. Viem, že sú tu aj témy, ako pestovať muškáty a ako psovi tlačiť vyrážky, ale konkrétne táto téma je z oblasti marketingu, ktorý s podnikaním dosť súvisí.
Johanka
20.09.07,16:45
Hlavne,že je táto marketingová :eek: téma zaradená v Porade "Hoby a iné Porady/Zdravie".
wierdo
20.09.07,17:08
Tak potom to znamená, že pre niekoho je tu práca koníčkom :)
Johanka
20.09.07,17:33
... iba s tým má drobné zdravotné problémy :) .
džino
20.09.07,17:57
Caute, obraciam sa na Vas s prosbou o nejake info ohladne kampane "pravo na zivot" v USA. Pisem do skoly semestralnu pracu o kampani "pravo na zivot" na Medzinarodny marketing. Chcela by som porovnat obe kampane - na Slovensku a v USA. Bohuzial o tej v USA nemam ziadne info a neviem, ako by som sa k nim dostala. Uz som to skusala aj cez google. Konkretne by som potrebovala vediet, akou formou prebiehala kampan, ake media pouzili na kampan, aky mala ohlas... ake boli ohlasy sirokej aj odbornej verejnosti... proste vsetko, co by Vas k tej teme mohlo napadnut. Budem Vam velmi povdacna.


Ak si o kampani USA nič nenašla - tak asi nič nebolo, alebo to dopadlo asi takto
Monika Kováčová
21.09.07,06:12
Neviem ako prebiehala kampaň v USA, ale tá slovenská na Porade rozvírila vášne poriadne.
Mrzí ma , že až tak, že niektorí členovia prestali stránku navštevovať :mee: . Takže odkaz pre Ermon - ak sem občas nakukneš ako hosť, nerob fóry ;) a prihlás sa. Neverím, že by Ťa mohli nas..ať niektoré príspevky až tak , že by si sa vykašľala na svojich virtuálnych priateľov.
Myslím, že nie som jediná, koho to poteší .

nevykašľala...... :) (keby sa niekto pýtal: žehlila som 10 dní.... - od jedu- a už nemám čo;) )
ale veru niektoré ma nas....li.... :cool:
Zita5
21.09.07,06:16
nevykašľala...... :) (keby sa niekto pýtal: žehlila som 10 dní.... už nemám čo;) )
ale veru niektoré ma nas....li.... :cool:

Monika vítaj , konečne že už si dožehlila , to musela byť velikánskáááááá kopa ........:) ;)
Melnick
21.09.07,06:21
nevykašľala...... :) (keby sa niekto pýtal: žehlila som 10 dní.... - od jedu- a už nemám čo;) )
ale veru niektoré ma nas....li.... :cool:
Zitka,len či to nebola iná kopa.:D :D :D :D :D :D :D :D
Kazu
21.09.07,11:20
nevykašľala...... :) (keby sa niekto pýtal: žehlila som 10 dní.... - od jedu- a už nemám čo;) )
ale veru niektoré ma nas....li.... :cool:

Fíííha, tak takúto veľkú zlosť by som nikdy nechcela mať :--- :--- :---
Musela si byť poriadne naštvaná /a to si sa na nás naozaj, ale naozaj, ani jedným očkom nepozrela? :mee: :--- /
cloe
21.09.07,11:36
nevykašľala...... :) (keby sa niekto pýtal: žehlila som 10 dní.... - od jedu- a už nemám čo;) )
ale veru niektoré ma nas....li.... :cool:

Ale, všetko zlé je na niečo dobré. Ako vždy!;)