Tanenka
22.02.05,07:49
Dobré ráno, mohol by mi niekto poradiť ohľadom RZD. V riadku 09 je úhrn preddavkov na daň, no neupravené o daňový bonus. Chcem sa len informovať, či je správne hodnota, ktorú som uviedla, nakoľko som uviedla aj s daňovým bonusom 4800 na jedno dieťa (pretože zamestnanec má 1 dieťa a túto hodnotu si ponižuje pri odvode mesačne o 400,-Sk). Mala tam byť hodnota s daňovým bonusom alebo bez?
JKK
22.02.05,06:56
Na riadku 9 treba uviesť úhrn preddavkov (tak ako keby daňový bonus neexistoval).
vladan
22.02.05,07:02
Dobré ráno, mohol by mi niekto poradiť ohľadom RZD. V riadku 09 je úhrn preddavkov na daň, no neupravené o daňový bonus. Chcem sa len informovať, či je správne hodnota, ktorú som uviedla, nakoľko som uviedla aj s daňovým bonusom 4800 na jedno dieťa (pretože zamestnanec má 1 dieťa a túto hodnotu si ponižuje pri odvode mesačne o 400,-Sk). Mala tam byť hodnota s daňovým bonusom alebo bez?
http://www.porada.sk/showthread.php?t=5932&page=4&pp=10 ... príspevky č. 37 a 38 ...
Jozef Mihál
22.02.05,08:01
Teraz som sa milá Tanenka vážne veľmi rozčúlil. Zaprisahávam sa, že do smrti Vám neodpoviem na žiadnu Vašu otázku. Ste na mojej čiernej listine.

A pokojne tu môžu začať diskutovať zástanci Tanenky o tom, kto sa už narodil múdry a pod. Teším sa, ako tu chcete obhajovať túto slečnu, či dámu.
Jara
22.02.05,14:42
Dobré ráno, mohol by mi niekto poradiť ohľadom RZD. V riadku 09 je úhrn preddavkov na daň, no neupravené o daňový bonus. Chcem sa len informovať, či je správne hodnota, ktorú som uviedla, nakoľko som uviedla aj s daňovým bonusom 4800 na jedno dieťa (pretože zamestnanec má 1 dieťa a túto hodnotu si ponižuje pri odvode mesačne o 400,-Sk). Mala tam byť hodnota s daňovým bonusom alebo bez?Tanenka, neviem či si neuvedomuješ, že sa pýtaš na to na čo si sa pýtala včera. Nič v zlom, ale moja zlatá nechaj tie mzdy, pretože ty tomu nikdy neporozumieš i keby si neviem ako chcela a budeš len nešťastná. Choď robiť niečo iné, napr. sekretárku, čo varí kávu prípadne chodí na poštu. Nič v zlom, ale radím Ti vezmi si k srdcu túto radu...:o