mazanova
19.09.07,09:13
Potrebujem kúpiť nový PC, kto mi poradí aký, kde a za čo? Nesledujem túto oblasť.
PC používam doma - softw. WORLD,EXCEL, Open Office, Power point, Internet, Outlook, napalovačka CD, DVD...
Vďaka
Vaša nová parťáčka na PORADE.
Marta
ps.:dokonca sa neviem rozhodnúť či stolový alebo notebook?
DanielaSL
19.09.07,07:27
V súkromnej správe som ti poslala kontakt na jednu odbornú stránku, aby som jej tu nerobila náhodou reklamu.
Vlasta
19.09.07,07:44
Môžem aj ja dostať kontakt na tú stránku?
DanielaSL
19.09.07,07:49
Poslala som.
Newww
19.09.07,09:02
Zalezi kolko chcete do toho investovat. Treba pozriet na nete recenzie a podla toho sa rozhodnut ci kupit zostavu alebo si komp dat postvit.
Chobot
19.09.07,09:25
Zalezi kolko chcete do toho investovat. Treba pozriet na nete recenzie a podla toho sa rozhodnut ci kupit zostavu alebo si komp dat postvit.

Kúp i časopis PCRevue. V každom čísle je recenzia na jeden domáci, jeden kancelársky a jeden herný počítač. Podľa toho uvidíš, aké parametre by mal mať ten tvoj.

Ale hlavná je cena, ktorú chceš investovať.
Braňo
19.09.07,09:58
Kúp i časopis PCRevue. V každom čísle je recenzia na jeden domáci, jeden kancelársky a jeden herný počítač. Podľa toho uvidíš, aké parametre by mal mať ten tvoj.

Ale hlavná je cena, ktorú chceš investovať.

Ešte doplním, že si nezadala účel použtia budúceho PC, aby sa Ti dalo poradiť.
mazanova
09.10.07,10:28
Ďakujem Vám všetkým za rady, prepáčte, že som sa neozvala skôr.
Vaša stále začínajúca parťáčka.
habka
10.10.07,17:35
skus www.karman.sk. stolovy je lepší, dobre sa upgraduje. keď si kupiš lcd monitor, tak to bude fajn.
duves
11.10.07,04:54
Karman? Dost vysoke, uzernicke ceny, potom hadam Agem, Alza, Computerstore, Hej, Halier.
Levčík Ivan
14.10.07,09:17
Ahojte,aj ja vas prosim o radu, viete mi pomoct?
V Outlooku Expres mi stale vyhadzuje,ze spravu c.12 nelze prevzit.Tych 11 sprav otvori a dalej nic, ta 12 sa neotvori a tym sa neotvoria ani dalsie a to ich tam mam uz 33 pise.Volala som na tu ich technicku podporu a ze u nich je vsetko v poriadku a im to otvori, ze pravdepodobne mame nieco zle nadstavene, prosim poradte, diky moc.Mili :---