MartinaZA
19.09.07,12:37
Prosím Vás o radu. chceme skončiť pracovný pomer so zamestnancom kvôli neuspokojivému plneniu pracovných úloh podľa § 63 ods. 1, písm d. Zamestnanca však treba najskôr písomne upozorniť na neuspokojivé plnenie prac. úloh. Viete mi niekto poradiť ako toto upozornenie napísať???
Stina
19.09.07,10:49
pozri link :
upozornenie na porušovanie pracovnej disciplíny
ukončenie PP zo strany zamestnávateľa
MartinaZA
19.09.07,12:27
lenže všade vo vzoroch je uvedené len porušenie pracovnej disciplíny kvôli dochádzke a tak... ja potrebujem neuspokojivé plnenie pracovných povinností
Chobot
19.09.07,12:37
lenže všade vo vzoroch je uvedené len porušenie pracovnej disciplíny kvôli dochádzke a tak... ja potrebujem neuspokojivé plnenie pracovných povinností

Na škole si predsa mala slovenčinu a určite ste písali slohové práce. Tak napíš takú krátku prácu na tému, prečo si nespokojná s prácou zamestnanca. To vieš len ty, na to nebude vzor, veď každý má inú náplň práce (jeden neplní plán predaja, druhý robí samé nepodarky, tretí má negatívny prístup k zákazníkom, štvrtý často mešká do práce....).

Takže list by bol:

Vážený pán....

Týmto by sme Vás chceli upozorniť na neuspokojivé plnenie pracovných úloh, lebo ... (doplníš).

Pokiaľ nedôjde k náprave do 3 mesiacov, zamestnávateľ je oprávnený ukončiť s vami pracovný pomer podľa § 63 ods. písm. d).

So súdružským pozdravom,

....

A máš to.
Melnick
19.09.07,12:43
To " so súdružským " tam radšej nepíš. I keď...........??????:) :D :D :D
MartinaZA
19.09.07,12:49
Ďakuje veľmi pekne
ajobs
19.09.07,13:02
Iba upozorňujem, že neuspokojivé pracovné výsledky treba v tomto upozornení presne kvantifikovať aj kvalifikovať, aby mohli prípadne slúžiť ako zdroj výpovede - a tú už nemožno meniť (ak to bude z tohto dôvodu).