Gabika B.
19.09.07,14:04
Dobrý deň
Chcela by som sa opýtať akým spôsobom mám zdokladovať jednotlivé cesty zapísané v knihe jázd. Manžel je SZČO, máme vlastné auto, zaplatenú daň z motorového vozidla: denne vykoná 5-6 jázd od klienta ku klientovi. Je potrebné pri každej ceste okrem záznamu do knihy jázd urobiť nejaký protokol s pečiatkov o návšteve klienta????
Za odpoveď ďakujem.:confused: :confused: :confused:
Gabika B.
19.09.07,19:10
Prosím poradte ako na to
Zoltán Kovács
19.09.07,19:13
Dobrý deň
Chcela by som sa opýtať akým spôsobom mám zdokladovať jednotlivé cesty zapísané v knihe jázd. Manžel je SZČO, máme vlastné auto, zaplatenú daň z motorového vozidla: denne vykoná 5-6 jázd od klienta ku klientovi. Je potrebné pri každej ceste okrem záznamu do knihy jázd urobiť nejaký protokol s pečiatkov o návšteve klienta????
Za odpoveď ďakujem.:confused: :confused: :confused:

Nie vôbec netreba žiadny protokol, nie to ešte pečiatku od zákazníka. (Chcel by som vidieť výraz tváre klienta, keď obchodný partner si vypýta pečiatku kvôli cesťáku). Stačí ak tam máš napísané, že obchodné jednanie a konkrétny názov klienta, resp. meno.
Anja111
19.09.07,19:15
Dobrý deň
Chcela by som sa opýtať akým spôsobom mám zdokladovať jednotlivé cesty zapísané v knihe jázd. Manžel je SZČO, máme vlastné auto, zaplatenú daň z motorového vozidla: denne vykoná 5-6 jázd od klienta ku klientovi. Je potrebné pri každej ceste okrem záznamu do knihy jázd urobiť nejaký protokol s pečiatkov o návšteve klienta????
Za odpoveď ďakujem.:confused: :confused: :confused:
Netreba robiť žiadny protokol, ani dávať pečiatku do knihy jázd...
Klientom určite účtuje za prácu a práve tieto príjmy sú zdokladovaním pracovnej cesty...
Gabika B.
19.09.07,19:20
Ďakujem