osi22
20.09.07,08:29
Zdravím Vás poraďáci,

potrebovala by som od Vás poradiť v nasledovnej záležitosti:
Máme odberateľa, kt. nám od apr.07 neuhrádza faktúry.
Jeho dlh voči nášej spoločnosti je pomerne vysoký, situáciu sme riešili telefonickými výzvami, upomienkami, faktúrami v kt. sme im vyčíslili úroky z omeškania-ale márne.
Chystáteme sa záležitosť odovzdať firme na vymáhanie pohľadávok.
Múžete mi napísať-poradiť-odporičiť nejakú firmu s kt. máte konkrétnu skúsenosť? -resp. aké máte skúsenosti?- PORADTE ,PROSÍM.
Ešte mám otázočku: je nutné v tejto situácii s dĺžníkom-odberateľom spísaý uznanie pohľadávky-záväzku?

Vopred Vám ďakujem.
Rozalka
20.09.07,06:34
Je veľmi žiadúce mať od odberateľa uznaný dlh, pretože aj právnik aj prípadná vymáhačská firma to bude pýtať. Ak uznajú svoj dlh písomne, nedá sa s nimi dohodnúť splátkový kalendár? Ak tam bude formulka, že pri meškaní splátky je zročný celý dlh, je možné vymáhať aj cez exekútora.
KEJKA
20.09.07,19:39
uznanie dlhu uľahčí postup, ale nemusí byť. Veď je faktúra - ak je správne vystavená, podložená zmluvou, preberacím protokolom, objednávkou - oprávnenosť pohľadávky sa nedá účinne spochybniť.
Paula
20.09.07,20:13
Pravdou ale je, že niektorí podnikatelia odovzdajú tovar či službu bez toho, aby si dali odberateľom potvrdiť doklad o prevzatí. Nepokladajú ta za dôležité, skôr za zbytočnú papierovačku navyše (platí aj pre objednávky)- na svoju škodu, ak potom narazia na špekulantov. Neoplatí sa byť pohodlným, ak to má neskôr priniesť boj o svoje peniaze.