1mikki1
20.09.07,09:03
chcem sa spytat ci sa da pre masera ako vydavok do dani uplatnit aj
triple play od upc alebo iba internet a ten treba mat na osobytnej fakture(ucte) od firmy upc.
dakujem:confused:
Braňo
20.09.07,11:17
Keďže triple play obsahuje tri služby (pevná linka, internet A TV) myslím, že s prvými dvoma by si nemal problém daňovo obhájiť, tretie závisí od Teba. Ja by som napríklad argumetoval tým, že ako balík to je relatívne lacnejšie a z celkovej mesačnej sumy by som uplatnil iba 70% (na základe kvalifikovaného odhadu:cool: )
flopnr
20.09.07,11:47
Ja si myslím že tu niet čo obhajovať keď budeš ako SZČO platiť koncesionárske poplatky TV a rádia, pretože TV je služba pre zákazníkov (po dobu čakania). len musíš mať televízor aj v čakárni, aby ti to prípadná kontrola aj uverila!!!
Treba zvážiť čo je lacnejšie a či takúto službu zákazníkom chceš naozaj ponúknuť!!
1mikki1
20.09.07,17:42
dakujem Vam
duficek
20.09.07,18:07
Ja si myslím že tu niet čo obhajovať keď budeš ako SZČO platiť koncesionárske poplatky TV a rádia, pretože TV je služba pre zákazníkov (po dobu čakania). len musíš mať televízor aj v čakárni, aby ti to prípadná kontrola aj uverila!!!
Treba zvážiť čo je lacnejšie a či takúto službu zákazníkom chceš naozaj ponúknuť!!
suhlasim, ale su aj maseri - SZCO pracujuci vylucne u klienta, maju prenosne masazne stoly, pripadne pracuju na zmluvu u viacerych zariadeni, kde by takyto naklad nemusel byt obhajitelny...pokial a ale maser vlastny masazny salon a ludia chodia k nemu, nevidim problem