Lenka R
20.09.07,12:02
Dobrý deň. Dámy, chcela by som sa popýtať, či má niektorá z Vás skúsenosti s VacuWell. Ak áno, koľko sa Vám podarilo schudnúť a za aký čas? Neviete je niečo také i u nás v Bratislave? Ja som náhodou objavila tento stroj v kúpeloch vo Vyšných Ružbachoch a dosť ma zaujal. Ozvite sa mi prosím , ak mi viete dať nejaké info. Ďakujem.:)
macacko
31.05.11,16:43
prave som prišla z 10. (posledného vrámci jednej pernamentky) "cvičenia" a doposiaľ nič. Po 10. návšteve mala byť viditeľná zmena - avšak nič sa nezmenilo.
tiež neviem, či mám pokračovať, alebo ináč investovať nemalé peniažky. Takže ak má niekto skúsenosť, sem s ňou. :-)
Gina Er
31.05.11,16:56
Gina Er
31.05.11,16:59
.............."Ako často mám cvičiť?
Prvý týždeň je vhodné cvičiť aspoň 5-krát zo siedmich dní, v ďalší týždeň aspoň trikrát a ďalej aspoň dva krát pre udržanie formy tela. Cvičenie trvá zhruba 20 minút, pred samotným cvičením je dobré rozcvičiť sa, ale nie je to nevyhnutné, nakoľko cvičenie začína pomalým tempom. Pri cvičení sa odporúča piť čistú pramenitú alebo minerálnu vodu.
Schudnem?
Aj keď cvičenie vo vacu-Well je efektívne, nestačí len 20 minút denne cvičiť. Dôležitý je celkový pohyb a zmena stravovacích návykov. Cvičenie nepomôže, ak si večer k televízoru otvoríte čipsy alebo čokoládu. A samozrejme, dôležitý je pravidelný pitný režim, ktorý pomôže zasýtiť organizmus a zlepšiť prekrvenie a vyhladenie pokožky. Ak teda chcete skutočne schudnúť, ideálna je kombimácia cvičenia so zdravou výživou, no a samozrejme aj pevná vôľa a pozitívne myslenie, bez ktorých to jednoducho nepôjde......."
macacko
31.05.11,17:40
túto 10 vstupovú pernamentku po 30min. som minula za dva týždne.
stravujem sa lahko - prevažne zeleninovo s bohatšími ranajkami (dva rozky s nátierkou, prípadne šunkou)
pitný režim u mna tiež nebude problém.
odporúča sa 6-8 týždenná kúra s tým, že výsledkom by malo byť -2 konf. velkosti. Je teda možné že to zafunguje neskôr?
Gina Er
31.05.11,17:50
túto 10 vstupovú pernamentku po 30min. som minula za dva týždne.
stravujem sa lahko - prevažne zeleninovo s bohatšími ranajkami (dva rozky s nátierkou, prípadne šunkou)
pitný režim u mna tiež nebude problém.
odporúča sa 6-8 týždenná kúra s tým, že výsledkom by malo byť -2 konf. velkosti. Je teda možné že to zafunguje neskôr?
...ja som len to len okopírovala z nejakej reklamy na ten prístroj.sesternica na to chodila,ani moc nejedla,ale nejako neschudla....ja som schudla aj bez prístroja....jednoducho musíš vydať viac energie,ako príjmeš.....a hlavne je to o strave,70% chudnutia je strava,30% pohyb....vôbec by si nemala jesť rožky,kupované nátierky....