Mária hrušková
20.09.07,13:57
V tlači som čítala,že je zmena zákona čo sa týka výšky náhrad pri pracovných cestách a dnes ma upozornili v spoločnosti, kde nakupujeme obedy,že minimálna výšha hodnoty stravného lístka pre pracovníka je 69.- Sk bez dph. nemám na mysli stravovacie poukážky,ale platby za obedy. Vie mi niekto poradiť....dakujem
Tweety
20.09.07,12:07
Minimálna hodnota stravenky od 1.9. musí byť v hodnote nie 69,- Sk, ale 75% z 89.-, to je po zaokruhlení 67.-. Poskytovanie obedov nie je stanovené minim.limitom.
Vladimír Ozimý
20.09.07,12:09
presne ide len o stravné poukážky aby zamestnávateľ nedal zamestnancom 40 sk stravný lístok a chodí vysmiaty ale v prípade že vám zabezpečí teple jedlo ktorého hodnota bude 40 Sk mu zákon nezakazuje...( aj ked pochybujem že) :)
Mária hrušková
20.09.07,12:17
takže iba stravné poukážky,správne som pochopila,že majú stanovený minimálny limit svojej hodnoty. ....hádam ano,dnes mi to dvakrát nepáli...ale dakujem aja
d0d0
07.02.08,19:38
Má zamestnanec nárok na dva stravné lístky ak pracuje od 5,oo hod. do 18,oo hod. ? Jedná sa o zastupovanie zamestnanca, ktorý má dovolenku. Teplá strava nie je poskytnutá. Pojednáva o tom aj zák. práce ? Lebo § 152 Zák.práce hovorí že ak pracuje viac ako 11 hodím, zamestnávateľ môže poskytnúť ďalšie teplé jedlo. Jedná sa mi o to či zamestnanec má nárok na 2 stravné lístky.
Ďakujem
chanell
07.02.08,21:05
Áno má naň nárok ak pracuje viac ako 11 hodín.
d0d0
08.02.08,04:11
Áno má naň nárok ak pracuje viac ako 11 hodín.
Hovorí o tom jasne niektorý § zák.práce ? Čím má argumentovať pracovník ?
Ďakujem
alazan
08.02.08,05:49
ZP § 152 - stravovanie zamestnancov ods. 2 posledná veta: Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla. ... nie je tam musí... takže závisí od ochoty zamestnávateľa, a tá väčšinou chýba.
d0d0
08.02.08,06:07
ZP § 152 - stravovanie zamestnancov ods. 2 posledná veta: Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla. ... nie je tam musí... takže závisí od ochoty zamestnávateľa, a tá väčšinou chýba.
Ten § je citovaný v mojom príspevku č.5, viem že môže, ale nemusí ak nechce, všetko záleží na jeho ochote, legálna cesta donútiť zamestnávateľa k druhému lístku prakticky nie je.
Ďakujem za vyjadrenie.
orazel
20.02.08,09:53
Ahojte, ešte by som mal jednu otázku zo zaučtovania stravných lístkov v JU:

Čiže, ako je už známe, zamestnancom musím dať stravné lístky vo výške 67,-Sk, čo je tých 75% z celkováho stravného (89,-Sk).

Ale pri zaučtovaní je členenie nasledovné:

48,95 Sk je VOZD - to je 55% daňovouznateľných výdavkov
cca 3,05 Sk je príspevok zo sociálneho fondu
a zvyšok, t.j. 15,- Sk je VNZD, čiže su dve možnosti:
- bud to zamestnávateľ stiahne zo mzdy zamestnancom
-alebo je dobráčisko a bude to jeho príspevok pre zamestnanca navyše

Je tento postup zaučtovania správny???
Dakujem za informácie:-)))))


P.S. Prečo vôbec došlo k navýšeniu minimálnej hodnoty stravného lístka, ak je to tak, ako som uviedol hore..... ved ked si to musí zamestnanec aj tak doplatiť, nie je jedno, či to doplatí v stravovacom zariadení, alebo mu to stiahne zamestnávateľ?
Monika Durisova
20.02.08,10:23
AHoj, pokial zamestnavatel poskytuje svojmu zamestnancovi stravny listok v hodnote 67 Sk, rozuctovanie bude nasledovne:
na ucet 527 (Zakonne socialne naklady) pojde suma 36,85
na ucet (55% zo sumu 67SK)
sumu 30,15 (45% zo sumy 67SK) zaplati zamestnanec (bud v hotovosti alebo zrazkou zo mzdy, pokial je to pisomne so zamestnancom vopred odhodnute).
Pokial sa zamestnavatel rozhodne, ze zamestnanec nemusi zaplatit sumu 30,15 ale napriklad len 25, tak rozdiel medzi tymito dvoma sumami sa zauctuje na 472.
orazel
21.02.08,07:53
No už som sa to snažil zistiť aj predtým, ale dostal som opačnú odpoveď tu: http://www.porada.sk/t72281-p2-minimalna-hodnota-stravneho-listka-u-szco.html
v príspevku 12, ale neviem, čo je teraz správne. Mna by zaujimalo zaučtovanie v JU.
Dakujem.
Jarka 1
21.02.08,09:49
No už som sa to snažil zistiť aj predtým, ale dostal som opačnú odpoveď tu: http://www.porada.sk/t72281-p2-minimalna-hodnota-stravneho-listka-u-szco.html
v príspevku 12, ale neviem, čo je teraz správne. Mna by zaujimalo zaučtovanie v JU.
Dakujem.

Ja to účtujem presne tak, ako si to napísal.
orazel
23.02.08,19:01
Dakujem za pomoc:-)
Anja111
23.02.08,19:17
No už som sa to snažil zistiť aj predtým, ale dostal som opačnú odpoveď tu: http://www.porada.sk/t72281-p2-minimalna-hodnota-stravneho-listka-u-szco.html
v príspevku 12, ale neviem, čo je teraz správne. Mna by zaujimalo zaučtovanie v JU.
Dakujem.
Minimálny VOZD zo stravného lístka v hodnote 67 Sk je 55 %, t.j. 36,85 Sk, ale maximálny VOZD je 48,95 Sk. Dôležité je, ako sa zamestnávateľ rozhodne...
dadasv
23.02.08,19:18
Ahojte, ešte by som mal jednu otázku zo zaučtovania stravných lístkov v JU:

Čiže, ako je už známe, zamestnancom musím dať stravné lístky vo výške 67,-Sk, čo je tých 75% z celkováho stravného (89,-Sk).

Ale pri zaučtovaní je členenie nasledovné:

48,95 Sk je VOZD - to je 55% daňovouznateľných výdavkov
cca 3,05 Sk je príspevok zo sociálneho fondu
a zvyšok, t.j. 15,- Sk je VNZD, čiže su dve možnosti:
- bud to zamestnávateľ stiahne zo mzdy zamestnancom
-alebo je dobráčisko a bude to jeho príspevok pre zamestnanca navyše

Je tento postup zaučtovania správny???
Dakujem za informácie:-)))))


P.S. Prečo vôbec došlo k navýšeniu minimálnej hodnoty stravného lístka, ak je to tak, ako som uviedol hore..... ved ked si to musí zamestnanec aj tak doplatiť, nie je jedno, či to doplatí v stravovacom zariadení, alebo mu to stiahne zamestnávateľ?


Pretože sú zamestnávatelia, ktorí dávajú stravovacie poukážky v hodnote napr. 30,- Sk a z toho prispievajú zamestnancovi len 55%.
Zuzy
23.02.08,19:37
My dávame zamestnancovi 67 korunové lístky a zaúčtujem 48,90 do VOZD, 10,10 dávam zo soc. fondu ja 8 korún doplatí zamestnanec zrážkou zo mzdy. A ako môžu niektorí zamestnávatelia dať len 30 koruné, keď zákonník práce ustanovuje 67 korunové lístky?
orazel
23.02.08,19:38
Prečo potom nie je hodnota lístka len na urovní zakonom stanovenej povinnosti, tj tých 55% z 89,-Sk?
a nútia zamestnávateľov dávať stravné lístky vyššej hodnoty
Zuzy
23.02.08,19:50
podľa § 152 ods. 4 ZP hodnota stravovacej poukážky musí predstavovať najmenej 75 % stravného
dadasv
23.02.08,19:58
My dávame zamestnancovi 67 korunové lístky a zaúčtujem 48,90 do VOZD, 10,10 dávam zo soc. fondu ja 8 korún doplatí zamestnanec zrážkou zo mzdy. A ako môžu niektorí zamestnávatelia dať len 30 koruné, keď zákonník práce ustanovuje 67 korunové lístky?

Zuzy, ja som len odpovedala orazelovi na otázku, načo prišlu k určeniu minimálnej hodnoty str.poukážky, keď zamestnávateľ stále prispieva max. 48,95 Sk. Od septembra práve preto už 30,-korunové lístky nemôžu dávať.:)
KEJKA
23.02.08,20:04
podľa mňa je to lobbizmus sprostredkovateľských firiem
ved zamestnancovi by malo byť jedno, či zaplatí rozdiel zamestnávateľovi alebo priamo v jedálni=reštaurácii.