Vlastas
22.02.05,10:19
Neviem či som to vložila do správnej kolonky, ale nevie my niekto poradiť, kde by som našla ucelený príklad pri založení firmy, nejaké účtovné prípady počas podnikania /faktúry, úvery, kapitálové fondy, leasing, rezervy, kurzové rozdiely atď./ a uzávierkové účtovanie a ukončenie podnikania v tejto fiktívnej firme. Nie že by som to nevedela, ale potrebujem to pre dcéru na VŠ a nechce sa mi to spracovávať bod po bode. Díky moc.
Rooibos
23.02.05,13:35
Vlasti,

prave som nasla inzerat na knizku, kde je osem riesenych prikladov z podvojneho uctovnictva pre podnikatelov "Radost z uctovania" A. Spitzova, 250,- Sk s DPH, vid www.iura.sk. Neviem vsak ci su to komplexne priklady, to si musis zistit. Dufam, ze ti tato informacia pomohla. Zdravi Rooiboska
Janca
23.02.05,13:39
Publikacia UCTOVNE SUVZTAZNOSTI OD A PO Z od Verlagu maju jednu zalozku /uctovanie fiktivnej firmy od jej zalozenia do konca/, ak mas moznost sa k tomu dostat.
Luna
23.02.05,13:45
V kníhkupectve dostať aj knihu Pomocník účtovníka.stojí 330,-Sk Aj tam je príklad o účtovní firmy.Kontakt ,kde si môžete knihu objednať je:07/43294371 alebo na adrese PETRUS,Polárna 6,82102 Bratislava. Táto kniha sa používa na OA.
Vlastas
23.02.05,16:04
Všetkým veľmi pekne ďakujem, vedela som že sa nájde niekto kto má prehľad aj o takýchto veciach, ešte raz dík. Vlasta