astherixova
21.09.07,12:12
Pozeram tuto temu ale zatial som nenasla odpoveď. Chcela som vedieť či môže DÚ požadovať podpísanú knihu jázd ak sa tvorí v programe automaticky a má všetky náležitosti čas-dátum-vodič-účel-km-odkiaľ-kam-typ:súkromná/služobná a ak auto využívajú súkromne tak sa im samozrejme zdaňuje 1% ale nechápem načo má byť podpísaná kniha jázd od zamestnanca. Je to pre to zdanenie??? A ešte nemám celkom jasne ako dávate do nákladov PHM všetky bločky, jazdy rozdelíte na súkromné a služobné a potom dáte len nadspotrebu podľa počtu km služobných.
Danila
21.09.07,12:22
Pozeram tuto temu ale zatial som nenasla odpoveď. Chcela som vedieť či môže DÚ požadovať podpísanú knihu jázd ak sa tvorí v programe automaticky a má všetky náležitosti čas-dátum-vodič-účel-km-odkiaľ-kam-typ:súkromná/služobná a ak auto využívajú súkromne tak sa im samozrejme zdaňuje 1% ale nechápem načo má byť podpísaná kniha jázd od zamestnanca. Je to pre to zdanenie??? A ešte nemám celkom jasne ako dávate do nákladov PHM všetky bločky, jazdy rozdelíte na súkromné a služobné a potom dáte len nadspotrebu podľa počtu km služobných.Nie len preto. Je to preto, aby bola uskutočnená hospodárska operácia potvrdená.