zex205gti
22.02.05,11:23
Caute.Momentalne som na MD.Syn ma 2 roky a minuly rok som pracovala od januara do maja.potom som presla opet na matersku dovolenku.Ked som pracovala poberala som rodicovsky prispevok 1200korun a potom nasledne mi ho zvysili.Ako mam podat danove priznanie???Nepomoze mi niekto??Ja sa z toho asi zblaznim.Tie vsetky udaje neviem spracovat.Ak sa nejaky dobracisko najde nech mi odpise a ja mu poskytnem vsetky informacie na spracovanie danoveho priznania.Vopred Vam vsetkym dakujem.
Luckasari
22.02.05,10:26
a čo taká otázočka, keď si bola len zamestnaná žiadna živnosť a tak, neurobí ti ročné zúčtovanie dane tvoj hlavný zamestnávateľ?
alebo to, že som pracovala znamená na živnosť?
zex205gti
22.02.05,10:34
a čo taká otázočka, keď si bola len zamestnaná žiadna živnosť a tak, neurobí ti ročné zúčtovanie dane tvoj hlavný zamestnávateľ?
alebo to, že som pracovala znamená na živnosť? Pracovala som u zamestnavatela.Robila som na pumpe.NO na benzimke.Ja som odtial dala vypoved a momentalne som na Md.Cize ja sa tam po skonceni MD uz nevratim.Ja som bola financne nutena ist do prace pretoze manzel stratil pracu.Ked si ju nasiel nastupila som spet na MD.