lubo333
23.09.07,09:54
dobry den.chcem zacat podnikat v oblasti pilenia dreva.kupit velky gator a susicku dreva.chcel by som poradit co potrebujem ake povolenie,ako zohnat kvalitnych odberatelov,a vsetko okolo toho.dakujem
Monika Kováčová
23.09.07,08:12
ja by som chcela otvoriť súkromnú diamantovú vlastnú baňu... čo všetko budem potrebovať a aké povolenia, a kde zoberiem odberateľov? Poraďte mi všetko okolo toho.
durisovad
23.09.07,08:18
Mne by sa zasa pacilo mat bonitne investicie a byt rentierom. Ale tak, aby som nemusela ani len pohnut jedinym mozgovym zavitom.
Danila
23.09.07,08:20
dobry den.chcem zacat podnikat v oblasti pilenia dreva.kupit velky gator a susicku dreva.chcel by som poradit co potrebujem ake povolenie,ako zohnat kvalitnych odberatelov,a vsetko okolo toho.dakujemNa túto činnosť je tu najväčšia odborníčka habibti. Navyše neúnavne zháňa prácu. Predávala drevo prostredníctvom talianskej firmy, len neviem, či chce aj radiť, alebo chodí len pre rady. Pokiaľ viem, výrobné prostriedky k tejto činnosti sú veľmi náročné na investície, práca náročná z hľadiska celkového zuabezpečenia BOZP, a drevo sa stáva úzkoprofilovým tovarom. Na trhu prevláda ponuka pred dopytom, zahraničné firmy sú vcelku s cenou nevýhodnou pre naších výrobcov, najmä pri súčasnom kurze. Pokiaľ nebudeš mať svoj podnikateľský zámer oťukaný zo všetkých strán, tak radšej dvakrát meraj a raz strihaj.
Bastian
25.09.07,07:19
Na túto činnosť je tu najväčšia odborníčka habibti. Navyše neúnavne zháňa prácu. Predávala drevo prostredníctvom talianskej firmy, len neviem, či chce aj radiť, alebo chodí len pre rady. Pokiaľ viem, výrobné prostriedky k tejto činnosti sú veľmi náročné na investície, práca náročná z hľadiska celkového zuabezpečenia BOZP, a drevo sa stáva úzkoprofilovým tovarom. Na trhu prevláda ponuka pred dopytom, zahraničné firmy sú vcelku s cenou nevýhodnou pre naších výrobcov, najmä pri súčasnom kurze. Pokiaľ nebudeš mať svoj podnikateľský zámer oťukaný zo všetkých strán, tak radšej dvakrát meraj a raz strihaj.
Ako vidim "Habibti-vsadebola-vsetkovie" sa tu celkom dobre zapisala a asi budet musiet teraz zacat ona radit.... uvidime co naozaj vie.
;)
Maňaska
25.09.07,07:45
dobry den.chcem zacat podnikat v oblasti pilenia dreva.kupit velky gator a susicku dreva.chcel by som poradit co potrebujem ake povolenie,ako zohnat kvalitnych odberatelov,a vsetko okolo toho.dakujem
Adresovať takúto otázku na "poradu" asi nie je optimálne riešenie, aj keď schopných, múdrych a ochotných pomôcť bez komentovania je tu naozaj dosť.
Skús najprv živnostenské oddelenie (prípadne rad životného prostredia a iné) vo svojom bydlisku, alebo mieste podnikania. Potom krôčik po krôčiku postupuj ďalej. Veľa šťastia.
Johanka
25.09.07,07:54
... ja sa hlásim robiť zadarmo účtovníctvo :--- .
Johanka
25.09.07,07:55
dobry den.chcem zacat podnikat v oblasti pilenia dreva.kupit velky gator a susicku dreva.chcel by som poradit co potrebujem ake povolenie,ako zohnat kvalitnych odberatelov,a vsetko okolo toho.dakujem
Aby som bola aj vecná - čítaj tu http://www.porada.sk/t24670-zaciatok-podnikania-krok-za-krokom.html
Zoltán Kovács
25.09.07,07:55
... ja sa hlásim robiť zadarmo účtovníctvo :--- .

Už aj ťa beriem.....:D