target
23.09.07,12:23
Zdravim Vas,
Zriadil som si Technicku sluzbu (poplachove zabezpecovacie systemy) ako fyzicka osoba podla Zz c 473/2005 o SBS.
Licenciu mi uz vydali na policii, mam pridelene ICO Statistickym uradom SR a DIC z Danoveho uradu.

Chcel by som sa opytat ci sa potrebujem zaregistrovat v obchodnom pripadne nejakom inom registri. Popripade co este musim vybavit.
Dakujem
Zoltán Kovács
23.09.07,11:58
Zdravim Vas,
Zriadil som si Technicku sluzbu (poplachove zabezpecovacie systemy) ako fyzicka osoba podla Zz c 473/2005 o SBS.
Licenciu mi uz vydali na policii, mam pridelene ICO Statistickym uradom SR a DIC z Danoveho uradu.

Chcel by som sa opytat ci sa potrebujem zaregistrovat v obchodnom pripadne nejakom inom registri. Popripade co este musim vybavit.
Dakujem

Prihlásiť sa do zdravotnej poisťovne prípadne aj do sociálnej poisťovne.
Monika Kováčová
23.09.07,12:26
V obchodnom registri sa zaregistrovať nemusíš. Ale môžeš. No nemusíš...
target
23.09.07,18:28
Plynuli by mi nejake vyhody z toho keby som sa zaregistroval v OR?
Monika Kováčová
24.09.07,04:36
Plynuli by mi nejake vyhody z toho keby som sa zaregistroval v OR?
Neviem o žiadnych.
Ale musel by si viesť podvojné účtovníctvo.
denisadam
15.03.10,20:52
Zdravim Vas,
Zriadil som si Technicku sluzbu (poplachove zabezpecovacie systemy) ako fyzicka osoba podla Zz c 473/2005 o SBS.
Licenciu mi uz vydali na policii, mam pridelene ICO Statistickym uradom SR a DIC z Danoveho uradu.

Chcel by som sa opytat ci sa potrebujem zaregistrovat v obchodnom pripadne nejakom inom registri. Popripade co este musim vybavit.
Dakujem
prosím poradíte mi??? ičo pridelené štatistickým úradom sa používa ako ičo v živnostenskom liste??? napr. píšem ho všade, kde aj "klasické ičo?"prosím ozvite sa prip. pripojte nejaký link všade to hľadám a neviem sa dopátrať