laurita
23.09.07,22:47
Dobry den,
otvaram si 2nd hand a chcela by som sa opytat, ci mozem preberat od FO aj uplne novy nepouzivany tovar? Nebudem s tym mat kontrolor problem? Vopred dakujem za odpovede.
laurita
24.09.07,06:39
Nikto nevie poradit???
VladoaKatka
24.09.07,06:52
Poradiť? Už predvčerom sa sa pýtala v jednej téme:prečo second hand?, prečo nechceš predávať len nové a hlavne slovenské výrobky? Ja by som určite nedala svoje výrobky do predajne, kde sa predávajú použité veci. Už stým by si mala problém, že zákazníci budú z toho dezorientovaný a budú chcieť aj nové výrobky za také ceny ako staré, a budú nadávať, že obnosené veci sa predávajú tak draho. Prečo odpad zo západu? Je to hygienické?
laurita
24.09.07,17:12
2Vladoa Katka:
Ja som sa nepytala ci by si dala ty svoje vyrobky do sekaca, kludne si ich nechaj! A ani na to co si podla teba budu mysliet zakaznicky a ani na to ci je to hygienicke!
Si ulne mimo temy!
Otazka znela, ci mozem preberat od FO aj uplne novy nepouzivany tovar? Nebude s tym mat kontrolor problem?
Nabuduce ma prosim ta, usetri tvojich hypotez, diky!
ondrejvla
24.09.07,17:22
2Vladoa Katka:
Ja som sa nepytala ci by si dala ty svoje vyrobky do sekaca, kludne si ich nechaj! A ani na to co si podla teba budu mysliet zakaznicky a ani na to ci je to hygienicke!
Si ulne mimo temy!
Otazka znela, ci mozem preberat od FO aj uplne novy nepouzivany tovar? Nebude s tym mat kontrolor problem?
Nabuduce ma prosim ta, usetri tvojich hypotez, diky!

Odporúčam prečítať si Etiketu Porady, myslím, že takéto invektívy tu nepatria...
VladoaKatka
25.09.07,05:05
Laurita - ja som len reagovala zo skúseností.Poznám jednu obchodníčku s detským textilom, ktorá to skúšala, klesli jej tržby , stratila zákazníkov a dokonca sa musela presťahovať do iných priestorov - defacto začínať od znova. O tom to je. A kontrolor - máš asi na mysli hygienika.To Ti najlepšie povedia, keď budeš ohlasovať zriadenie prevádzky a žiadať súhlas hygienika.
laurita
25.09.07,20:14
Vladoa Katka - Dakujem.
Maronni
23.12.08,14:20
Viem, ze na odpoved je akosi neskoro, ale viem ODPOVED. Zistila si, ze medzi pouzitim satstvom su aj nove veci, vsak??? Takze preto by si sa rada prezentovala nielen ako sekac!! No, neviem...