Anonymka
22.02.05,12:45
Ahojte všetci.

Ja už som mimo z toľkého vysedávania v kancelárii celý deň. Chcela by som nejako rozhýbať telo večer doma, nechce sa mi do posilňovne. Neviete mi poradiť, kde by som našla na webe Nejaké aerobicové kroky?
olga88
22.02.05,13:21
Dobra je kniha kalanetika, alebo Pilatesova metoda -cvicenia. Ja tu zostavu ovlada, len neviem ako by som Ti tie cviky napisala. Cele cvicenie trva 20-30 minut a rozcvicia sa vsetky svaly.
Olga
Armola
22.02.05,13:24
Dobra je kniha kalanetika, alebo Pilatesova metoda -cvicenia. Ja tu zostavu ovlada, len neviem ako by som Ti tie cviky napisala. Cele cvicenie trva 20-30 minut a rozcvicia sa vsetky svaly.
OlgaTo by sa aj mne zislo. Robim delenu a ktomu by som potrebovala nejake cviky na brucho a zadok. Mam problemi s kolenom, takze nejake tazke cviky nezvladam. Inac aj ja som rozmyslala nad kalanetikou. Je to dobre? Pomaha to?
tibor
22.02.05,13:25
http://zena.centrum.sk/zdravi/pohyb.phtml

skús túto stránku - resp. iné vyhľadávanie na nete
jess
22.02.05,14:23
To by sa aj mne zislo. Robim delenu a ktomu by som potrebovala nejake cviky na brucho a zadok. Mam problemi s kolenom, takze nejake tazke cviky nezvladam. Inac aj ja som rozmyslala nad kalanetikou. Je to dobre? Pomaha to?skúsim popísať cvik na brucho z kalanetiky - lahneš na chrbát, nohy zohneš v kolenách na šírku ramien, predpažíš, zdvihneš hlavu a pohupuješ sa dopredu a dozadu s rukami asi 2cm ... čiže ťaháš telo rukami dopredu - je to na vrchnú časť brucha -- pomáha to,
stredná a dolná časť brucha je náročnejšia, to nedokážem ani ja .... lahneš na chrbát, nohy zdvihneš do zvislej polohy k telu, ruky pred seba, zdvihneš hlavu po lopatky a kmitáš 1 minútu
(na začiatok začni s 10 sek alebo 10 kmitov, potom pridávaj po 5 )

počkaj skúsim zoskenovať, ak pojde, prilepím to tu ako prílohu
jess
22.02.05,15:17
predchádzajúci popis mám z VHS kalanetiky - podľa toho som cvičila aj ja

toto mám z časáku :
Yaya
22.02.05,15:33
Zdravím. Anonymka skús -www.aerobik.host.sk- sú tam zostavy ale hlavne sú tam kroky ,ktoré použiješ v aerobiku. Dá sa to trénovať aj doma. Tiež sú tam zostavy na
posilňovie.
Ďalšie je www.dama.cz- tam momentálne najdeš cviky na brucho a zadok ,ak ich skombinuješ dostaneš dve účinné série,
Anonymka
24.02.05,08:06
Jaj Baby. Ale ste ma potešili. Ste moc a moc zlaté. Ani som nečakala, že mi niekto na túto tému poradí. Pozriem sa na všetky stránky. Som Vám povďačná. ;)
olga88
28.02.05,15:08
Potom sa ozvi, ci cvicis aspon 3* tyzdenne a ci to pomaha.
Olga
drozdik
28.02.05,17:19
Ahoj,skus si kúpiť muscle a fitness.Sú tam dobré rady aj na cvičenie doma a ako schudnúť.dobrý časák.