gabikao
25.09.07,06:46
Poradaci poradte: kupili sme byt, prerabame(okna, parkety, stierky, malovanie...) a potrebujeme sa co najskor nastahovat. Ako dlho by sme mali nechat byt vyvetrat po prerabke, aby to nebolo pre nas a deti nebezpecne? Cize kolko po malovani ist byvat?
karpis
25.09.07,05:04
Neboj dnes sú také stierky a farby, že je možné prerábať a súčasne aj bývať. Ja som tiež prerábala byt a nemala som inú možnosť tak som to robila postupne síce bol v celom byte mrnik ale čo už zvládlo sa to. Takže v tvojom prípade by som to urobila všetko, upratala a nasťahovala sa do pekného . Prajem veľa síl pri realizácii sna o peknom bývaní.
luigi72
25.09.07,05:13
Nemusis mat ziadne obavy, ked vsetko dokoncis, mozes sa kludne nastahovat. My sme komplet prerabali bytove jadro, vymurovali, vtedy sme museli cakat, kym murivo vyschne. Vela sa z toho odparovalo, museli sme neustale vetrat. Plavajuca podlaha sa spravi za den-dva, okna seriozna firma spravy za 2 dni, malovanie je tiez 2-dnova zalezitost. A ked vyupratujes uz aj sa mozete nastahovat. Nemusis sa nicoho obavat.