aivanova
25.09.07,08:11
Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či je nejako stanovená výška mzdy pri dohode o vykonaní práce. Viem, že je stanovený počet odpracovaných hodín, potrebovala by som ale vedieť, či je nejaká horná, alebo dolná hranica miezd pri dohode o vykonaní práce. Ďakujem
Tweety
25.09.07,06:13
NIe, hranice odmeny nie sú stanovené.
aivanova
25.09.07,06:13
dobrý deň. potrebovala by som vedieť, či je nejaká horná, alebo dolná hranica pri mzde, ak robím na dohodu o vykonaní práce. ďakujem.
Maňaska
25.09.07,06:15
Horná ani dolná hranica odmeny za dohodu o vykonaní práce nie je nikde stanovená. V súvislosti so zamestnávaním študentov a dôchodcov na dohodu treba poznamenať, že úhrnná výška odmeny za rok má vplyv na zúčtovanie zdravotného poistenia.
aivanova
10.10.07,05:42
Dobré ránko. vie mi niekto prosím poradiť, podľa akého zákona je možná výpoveď bez udania dôvodu v skúšobnej dobe? ďakujem
drobeceva
10.10.07,05:57
Dobré ránko. vie mi niekto prosím poradiť, podľa akého zákona je možná výpoveď bez udania dôvodu v skúšobnej dobe? ďakujem
Ukončiť pracovný pomer v skúš.dobe je podľa par. 72 ZP. Nejedná sa o výpoveď.
nikulik
15.10.07,04:47
Ahojte, mala by som otazočku. Môže sa dohodarovi vyplacat odmena alebo priplatok nejaky? Myslim to tak, že mu vypočítam mzdu a k tomu mu nieco pridame ako odmenu? Lebo v programe mam na dohodara len kolonku Dohoda o vykonani prace a tam davam sumu, cize neudavama ani hodiny. Hodiny su potom v dochadzke rozpisane. Môžem este k tej sume priratat odmenu a nahodit to do tej zlozky Dohoda o VP?
liba2
15.10.07,05:52
Ahojte, mala by som otazočku. Môže sa dohodarovi vyplacat odmena alebo priplatok nejaky? Myslim to tak, že mu vypočítam mzdu a k tomu mu nieco pridame ako odmenu? Lebo v programe mam na dohodara len kolonku Dohoda o vykonani prace a tam davam sumu, cize neudavama ani hodiny. Hodiny su potom v dochadzke rozpisane. Môžem este k tej sume priratat odmenu a nahodit to do tej zlozky Dohoda o VP?
Pri dohode o vykonaní práce je to neobvyklé, lebo odmena bola určená za splnenie úlohy.
Jozef Mihál
15.10.07,05:59
Odmena na dohody je vecou dohody. Ak sa zamestnávateľ rozhodne oceniť prácu dohodára dodatočne nejakou odmenou, nie je to nič neobvyklé a samozrejme nič protizákonné. Podotýkam, že odmena na dohodu nemusí byť určená formou akejsi hodinovej mzdy, takže je len vecou možností zadania v mzdovom programe, ako túto dodatočnú odmenu do programu nahodiť. Určite poradia na hotline dodávateľa software.
nikulik
18.10.07,09:22
Volala som do firmy z ktorej mame software, a povedali mi, ze to moze ist do jednej zlozky kde sa pise suma za dohodu o VP.
Ďakujem pekne.