cecko111
25.09.07,16:55
Ahojte! Potreboval by som poradit.Chcem zrušiť zmluvu o poskytovaní odborných služieb,prác a výkonov objednávateľovy.A to presne podľa výpovednéj doby aká je v zmluve je na jeden mesiac ale stím že už nenastúpim do práce lebo si chcem zobrať do konca výpovednej doby volno.Mislím si že aj živnostník má nárok na dovolenku aj keď mi ju nikto nezaplatí.Proste už nechcem pracovať pre tú firmu a snažim sa to obíst ako sa dá.Alebo mám isť na chorú.Prosím poradte. Ďakujem
Danila
25.09.07,15:22
Ahojte! Potreboval by som poradit.Chcem zrušiť zmluvu o poskytovaní odborných služieb,prác a výkonov objednávateľovy.A to presne podľa výpovednéj doby aká je v zmluve je na jeden mesiac ale stím že už nenastúpim do práce lebo si chcem zobrať do konca výpovednej doby volno.Mislím si že aj živnostník má nárok na dovolenku aj keď mi ju nikto nezaplatí.Proste už nechcem pracovať pre tú firmu a snažim sa to obíst ako sa dá.Alebo mám isť na chorú.Prosím poradte. ĎakujemAk chceš ukončiť zmluvu presne podľa výpovednej doby, tak ju musíš dodržať. Ak chceš ukončiť zmluvu ihneď, druhá strana s tým musí súhlasiť. Nič viac a nič menej.