mimaemma
26.09.07,09:28
Ahojte poradaci,
chcela by som spytat ako je to preradenim zamestnanca na inu pracu.Bolo to tu viackrat rozoberane..viem ide o par. 55 ZP..cize zamestnavatel moze preradit iba v specifickych pripadoch..je tu ale jeden hacik. co ked zamestnavatel da zamestnancovi karne opatrenie za porusenie internej smernice - je to sice len akoze porusenie, pretoze zamestnanec vzhladom na potrebne rychle riesenie zakazky internu smernicu dodrzat nemohol..to len na okraj.Teraz sa jej - zamestnankyni ale vyhrazaju preradenim na iny druh prace spojeny s nizsim platom.Ja si myslim, ze na to nemaju pravo. Potvrdi mi niekto moj nazor? Ma porusenie pracovnej discipliny na to nejaky vplyv? Dakujem za skoru odpoved.
ZlaticaB
26.09.07,07:32
čo to znamená len akože porušenie, buď je porušenie alebo nie je.
mimaemma
26.09.07,08:34
Je to "nasite" porusenie...pre upresnenie, firma, v ktorej pracuje kamaratka robi zakazky..interna smernica hovori o tom, ze je potreben vzdy predlozit 3 konkurencne ponuky a potom z nich vybrat tu najlepsiu. Z casovych dovodov to jednoducho niekedy nie je mozne, zakazka musi byt odoslana ako nacenena v ten isty den, cize 3 konkurencne ponuky sa zohnat jednoducho nedaju...
Ja som tam tiez pracovala, takze viem presne o com hovorim.
Zo strany firmy ide jednoducho najst si dovod, aby danu pracovnicku mohli preradit na nizsie platene pracovne miesto a na jej miesto dat niekoho ineho.
Danila
26.09.07,08:57
Porušenie pracovnej disciplíny je jedna vec, a preradenie na inú prácu vec druhá. Priateľka keď svoju prácu nestíhala, mala zamestnávateľovi písomne oznámiť, z akých dôvodov nemôže splniť podmienky internej smernice. Porušenie pracovnej disciplíny je potrebné s ňou prerokovať a ona sa k záležitosti vyjadrí. Preradenie na inú prácu však nemôže byť ako jedna z foriem kárneho postihu. A preto v prípade takéhoto konania zo strany zamestnávateľa ide o nezákonný postih. Pokiaľ sa na zmene obsahu pracovnej zmluvy obidve strany nedohodnú. Dovtedy bude vykonávať prácu v zmysle platnej zmluvy.
mimaemma
26.09.07,09:02
Danila,dakujem Ti za rychlu odpoved..hned jej to idem preposlat.
Kedysi platilo, ze za 3 porusenia pracovnej discipliny mozu dat vypoved, ako je to teraz?Nevies?
Danila
26.09.07,12:02
Danila,dakujem Ti za rychlu odpoved..hned jej to idem preposlat.
Kedysi platilo, ze za 3 porusenia pracovnej discipliny mozu dat vypoved, ako je to teraz?Nevies?Na Porade nájdeš o tejto problematike všetky informácie. Ak ide o hrubé porušenie pracovnej disciplíny, netreba čakať a výpoveď dostane ihneď. Treba ale mať na zreteli aj pracovný poriadok/ ak ho má zamestnávateľ vôbec vypracovaný/, prípadne akýkoľvek iný interný predpis, kde je, alebo mal by byť stupeň porušenia pracovnej disciplíny zadefinovaný...:)
mimaemma
26.09.07,16:10
Dakujeme za pomoc. Pojdem este dalej studovat - poradovat. Diky