jozgre
26.09.07,11:08
Mám 20 dni dovolenky. Z toho je časť celozávodná(napr 10 dní) dovolenka. Može mi zamestnávateľ nariadiť kedy si mám čerpať aj ten zvyšok(10dní) dovolenky?Zamestnávateľ sa odvoláva na §111 zákona, že je povinný mi určiť dovolenku, t.j. presne diktovať kedy budem mať dovolenku a kedy nie! Chcel by som poprosiť o odborný výklad tohto paragrafu relevantnou osobou.
Je možná takáto diktatúra podľa nového zákona?
Ďakujem!
veronikasad
26.09.07,09:16
Mám 20 dni dovolenky. Z toho je časť celozávodná(napr 10 dní) dovolenka. Može mi zamestnávateľ nariadiť kedy si mám čerpať aj ten zvyšok(10dní) dovolenky?Zamestnávateľ sa odvoláva na §111 zákona, že je povinný mi určiť dovolenku, t.j. presne diktovať kedy budem mať dovolenku a kedy nie! Chcel by som poprosiť o odborný výklad tohto paragrafu relevantnou osobou.
Je možná takáto diktatúra podľa nového zákona?
Ďakujem!
Nie som právnik, takže neviem či som podľa teba relevantná osoba. Tak aspoň zacitujem doplnenie k § 111 odst. 1 z novely Zákonníka práce:
Zamestnávateľ je povinný určiť zamestnancovi čerpanie aspoň 4 týždňov dovolenky v kal. roku, ak má na ne nárok a ak určeniu čerpania dovolenky nebránia prekážky v práci na strane zamestnanca.

--------
Veronika
Chobot
26.09.07,10:38
Mám 20 dni dovolenky. Z toho je časť celozávodná(napr 10 dní) dovolenka. Može mi zamestnávateľ nariadiť kedy si mám čerpať aj ten zvyšok(10dní) dovolenky?Zamestnávateľ sa odvoláva na §111 zákona, že je povinný mi určiť dovolenku, t.j. presne diktovať kedy budem mať dovolenku a kedy nie! Chcel by som poprosiť o odborný výklad tohto paragrafu relevantnou osobou.
Je možná takáto diktatúra podľa nového zákona?
Ďakujem!

To nie je diktatúra ale určenie čerpania dovolenky. Treba sa dohodnúť so zamestnávateľom, aby ste si na začiatku roka urobili plán čerpania dovoleniek. Potom sa toho plánu budete držať a zamestnávateľ vám nebude musieť nariadiť čerpanie dovolenky mimo plánu.