pepek
26.09.07,11:35
kto mi dokaze vyhotovit cenovu ponuku na stavbu rodinneho domu podla polozkoveho rozpoctu?? prosim o radu.
hanelie
26.09.07,09:43
Každá dobrá stavebná firma má k dispozícií rozpočtára - :)
emgeton
26.09.07,09:49
kto mi dokaze vyhotovit cenovu ponuku na stavbu rodinneho domu podla polozkoveho rozpoctu?? prosim o radu.

Ste stavebnou firmou alebo si chcete dať niečo postaviť ?
pepek
26.09.07,10:57
Ste stavebnou firmou alebo si chcete dať niečo postaviť ?


sme malicka stavebna firma,ktora to chce skusit na tomto trhu. preto sme ochotni zaplatit za zhotovenie cenovej ponuky!viete pradit ?
pepek
26.09.07,10:58
...a vy ste stavebna firma ?????
emgeton
26.09.07,11:00
...a vy ste stavebna firma ?????

Nie, ale v rámci činnosti robíma aj "výkaz výmer" , položkovité rozppočty a cenové ponuky. Ak máte záujem, pošlite SS.
pepek
26.09.07,11:04
Nie, ale v rámci činnosti robíma aj "výkaz výmer" , položkovité rozppočty a cenové ponuky. Ak máte záujem, pošlite SS.


ake su podmienky z vasej strany, za aku dobu by to bolo vyhotovene a aka je cena vyhotovenia rozpoctu??? vdaka
Danila
26.09.07,11:06
sme malicka stavebna firma,ktora to chce skusit na tomto trhu. preto sme ochotni zaplatit za zhotovenie cenovej ponuky!viete pradit ?A keď sa trošku posnažíš, na internete nájdeš vypracované cenové ponuky na každú stavebnú činnosť. Položkovite. Ja som to našla, aby ma stavebná firma neoklamala. A neoklamala.:)
pepek
26.09.07,11:09
A keď sa trošku posnažíš, na internete nájdeš vypracované cenové ponuky na každú stavebnú činnosť. Položkovite. Ja som to našla, aby ma stavebná firma neoklamala. A neoklamala.:)


ja potrebujem podla polozkoveho rozpoctu vyratat cenu domu. kde sa to da ???
emgeton
26.09.07,11:12
ake su podmienky z vasej strany, za aku dobu by to bolo vyhotovene a aka je cena vyhotovenia rozpoctu??? vdaka

Opýtam sa kolegu, keď sa vráti z výjazdu a a pošlem SS.
pepek
26.09.07,11:14
Opýtam sa kolegu, keď sa vráti z výjazdu a a pošlem SS.


budem cakat na skoru odpoved !!! moc by mi to pomohl !!!vdaka uz teraz!
Danila
26.09.07,11:26
ja potrebujem podla polozkoveho rozpoctu vyratat cenu domu. kde sa to da ???Ja si Ti dovolim napriek ponuke k tomu dať môj názor. Si malá firmička. Ideš stavať dom. Potrebuješ samozrejme projektovú dokumentáciu, kde máš položkovite materiál, ktorý spotrebuješ, jeho cenu, množstvo práce. To je približná cena domu. A aj riziko malých firiem v súčasnej veľkej konkurencii na trhu stavebných prác, ak musia takéto služby / projekt, rozpočet a pod./ požadovať dodavateľským spôsobom v predražovaní, časových sklzoch a pod. To v dobrom, ako to vidím ja. :)