Vlastak
27.09.07,06:53
Dobrý deň,
chcela by som si kúpiť nový šijací stroj a rozhodujem sa medzi zn. Singer a Toyotou. Ak máte niekto skúsenosti a mohli by ste mi poradiť, akú značku
v cene do 7.000,- na šitie pre domácnosť. Ďakujem
zanetth
27.09.07,07:52
Ja mám doma Toyotu už 10 rokov a som s ňou veľmi spokojná, ale sestra má Singerku ( nedávno kupovaná ) a zatiaľ s ňou tiež nemá problémy. Obidve značky sú dobré. Na domáce použitie sa dá do 7000 Sk kúpiť slušný šijací stroj či už Toyota alebo Singer.
AlaNR
27.09.07,08:44
Pred cca tromi mesiacmi som si kúpila Singer Venus 118. Na to moje šitie postačuje. Je ultraľahký (celá krabica mala cca 6 kg) , dobre sa skladuje aj manipulácia je s ním celkom ľahká aj pre mňa, čo som mala doma predtým šlapací stroj.

Pozri sem: http://www.singer.sk/venus_118.htm
Brala som ho cez Triangel, vyšiel ma o trošku viac, ako je tu na nete.
pachola
27.09.07,08:44
mala som aj veritas,všetko sa dalo na nej ušiť,potom som si kúpila lucznik,tiež dobre slúžil a nakoniec som kúpila v akcii toyotu šicí stroj obyčajný+overlock za 12 tisíc a som spokojná v pohode si ušijem doma pulover z úpetu na nerozoznanie s kúpeným...
Clone1
27.09.07,16:28
vsetky stroje, ktore ste vypisali su kvalitne zalezi od stavu v akom je.

oplati sa kupit repasovany stroj tychto znaciek ako stroj z Tesca.
Bud z internetu alebo z obchodu,najlepsie z servisu, od znamych.
lorelei
01.10.07,20:22
Tiez som si minuly rok kupila Toyotu a som maximalne spokojna. Vsetko na nom viem poriesit. A je lahka. Odporucam.