lubicat
27.09.07,08:10
Ahojte,

som tu vlastne prvy krat a pokusam sa o prvy dotaz na Vas. Teraz cez vikend sa chystame turistikovat do Slovenskeho Raja. Boli sme tam v lete a velmi sa nam tam pacilo. Boli sme uchvateny. Urobili sme Prielom Hornadu a Suchu Belu. Teraz rozmyslame nad Velkym Sokolom, Sokoliou dolinou a nad Pieckami. Co by ste odporucili?

dakujem

Lubica
Braňo
27.09.07,06:18
lubicat
27.09.07,06:32
Dakujem. Tes si tiez pozrieme. Ale je to len kratka tura. Tak potom skombinujem cosi aj ine. mozno smerom do sokolej doliny :))))
Ala
27.09.07,07:07
Doporučujem Sokoliu dolinu - je to velmi pekna túra - rebriky su tam dosť strmé a dlhé, ale vyliest hore je fantazia. Len musi byt pekne počasie.
bendži
27.09.07,07:24
Rovnako môžem odporúčať dolinu Piecky, prešla som ju toto leto, tiež bola úplne nádherná, úžasná... možno pri rozhodovaní pomôže stránka www.slovenskyraj.sk, kde môžeš vidieť fotogalériu z jednotlivých roklín...
lubicat
27.09.07,07:40
Dakujem Bendži za odpoved. UZ som pozerala tu stranku a preto som sa nevedela rozhodnut. Budeme byvat v Hrabusiciach, tak potom podla toho asi rozhodneme. Dame jeden den Piecky alebo Velky Sokol a druhy den pozrieme ten Tomasovsky vyhlad. len dufam, ze bude to slubovane slniecko na vikend :)
Lubica3
27.09.07,13:15
Tak ti želám, aby Vám vyšlo hlavne počasie, do Raja chodíme každý rok, je to naša srdcovka a ak ti môžem doporučiť v prípade upršaného počasia - obehnite ho autom cez SNV na Mlynky-Dedinky - tam je Zajmarská roklina /jedna z najkrajších a v podstate ste hneď v nej/, ak sa vám nebude chcieť ísť pešo dole, je tam z Geráv lanovka a takisto máte kúsok aj Dobšinskú ľadovú. Víkend je žial málo. Prípadne, ak ste v Hrabušiciach chodte cez prielom Hornádu k lanovému mostu a odtial hore Kláštorskou roklinou na Kláštorisko.
Jozef K
27.09.07,13:32
Prajem prijemny vikend !
Velky Sokol je trocha narocny, ale neskutocne nadherny. Z Hrabusic na Piecky to mas za rohom. Ak mas trocha casu navstiv info centrum v Spisskej n. Vsi a si v obraze. Neobuvaj silonove ponozky, lebo prides o nohy. Ako kolvek sa budes bat vysky neboj sa na rebrik vyliezt. Budes obdarovana nadherou. Tomasovsky je len ceresnicka na jedno doobedie.
AHOJ

Jozef
lubicat
03.10.07,15:03
Dakujem vam vsetkym za super tipy. nakoniec sme si vybrali Velky Sokol a zvladli sme ho.Ale pravdupovediac, neviem ci by som v najblizsej dobe ho isla znova :) Jozef ako pises bol dost narocny, no zabojovali sme. Tak sme sa znicili, ze Piecky sme v nedelu nesli. boli sme pozriet na ceste do ba vo vratnej doline lanovkou Chleb a od tial Fatransky Velky krivan.
Jozef K
23.10.09,05:50
Ahoj !
Dlho som na porade nebol, preto az teraz.
gratulujem za zvladnutie Sokola. len tak dalej.
Jozef
ianka
03.11.09,20:58
ahojte, ja tiez doporučujem Sokoliu dolinu :)
buchač
04.11.09,06:13
Je dobré ale si všímať aj nasledovné ...


Uzávera lokalít zobrazuje zoznam lokalít, ktoré sú buď neprechodné, uzavreté alebo prechodné s obmedzením.

http://www.slovensky-raj.sk/?allamsg&eid=&