romanaSLO
27.09.07,13:26
Pekny den,

ospravedlnujem sa tymto vsetkym, ktori nadavaju, ze som zle umiestnila prispevok, no fakt sa tu neviem poriadne orientovat, nie som z "fachu"..
a tiez neviem, ako dlho tu moj prispevok vydrzi, ci nejde o reklamu
Skratka - mozte mi niekto poradit nejaku uctovnicku firmu? myslim take, co robia ucto aj pre vacsie firmy..proste nie take, ktore zamestnavaju studentov..a aby ich trebars neprekvapila nejaka cudzia rec:)
dakujem pekne za rady.
Rozalka
27.09.07,11:46
V ktorom meste a čo myslíš pod veľkou firmou (počet zamestnancov)?
romanaSLO
27.09.07,12:18
Je to jedno kde, myslim, ze ucto sa da robit zovsadial..neviem presne, aky pocet, islo by o celkove ucto, nielen mzdy..
ide o zahranicnu firmu, chcu si u nas otvorit pobocku...
mam na mysli zodpovedne firmy, ktore sa tomu venuju...
vdaka
mysimis
27.09.07,12:24
skús si vybrať tu:http://www.porada.sk/f41-katalog-uctovnikov-auditorov-a-danovych-poradcov.html.
Môj názor je, že nie je jedno, kde sa tá firma nachádza. Mala by si si vybrať účtovnícku firmu podľa miesta, kde si zahraničná firma chce otvoriť pobočku alebo prevádzku. Z vlastnej skúsenosti viem, že je veľmi dobré keď viem komunikovať so zodpovedným pracovníkom osobne.
romanaSLO
27.09.07,12:29
dakujem, ja totiz zatial viem len to, ze chcu si dakde na slovensku otvorit pobocku..a ze nas prosia o info o nejakych ucto firmach
dakujem pekne, mrknem tam...:)
pekny den vsetkym
ekopo
27.09.07,13:10
Predpokladám, že ide o "účtovnícke" :) firmy (veď aj názov témy tomu napovedá). Dobré riešenie je ak si dáš google a vyhľadať "spracovanie účtovníctva" a môžeš vyberať.
romanaSLO
28.09.07,08:53
Hej, ma ist o uctovnicku firmu:) niekedy mi ujdu pismenka..
a ked som to uz dala odoslat, tak som sa zhrozila..ale k veci
vies, google pouzivat viem :) a viem, aj co napisat hore..aj som napisala..
lenze - potrebovala som skor radu, na konkretne firmy, ved mnohi ste tu z takych firiem, poznate ich..nieco odskusane..to len tak na okraj
dostala som cez SS jeden tip, dakujem touto cestou, urcite im ho poslem..