Rozalka
27.09.07,14:13
Poraďte, čo robím zle? Chcela som si popozerať niektoré tlačivá našich milých kolegýň a kolegov, keď stlačím button TU STIAHNUŤ, tvári sa, že niečo sťahuje, ale potom sa ocitnem na hlavnej stránke PORADY a nemám žiadne tlačivo, je možné tlačivá pozrieť aj priamo v PORADE, bez stiahnutia?
Bastian
27.09.07,12:20
Poraďte, čo robím zle? Chcela som si popozerať niektoré tlačivá našich milých kolegýň a kolegov, keď stlačím button TU STIAHNUŤ, tvári sa, že niečo sťahuje, ale potom sa ocitnem na hlavnej stránke PORADY a nemám žiadne tlačivo, je možné tlačivá pozrieť aj priamo v PORADE, bez stiahnutia?
Musi to ist - skus kliknut pravym tlacidlom a uloz to.
mysimis
27.09.07,12:21
Klikneš si na tlačivá - tam si vyber okruh čo by si potrebovala popozerať, klikni si na konkrétne tlačivko v súbore potom si klikni na "tu stiahnuť" otvorí sa Ti okienko s názvom ppreberanie súboru a tam klikni na OTVORIŤ.
Rozalka
27.09.07,13:00
Vždy ma to "hodí" na úvodnú stranu PORADA. Ak po stlačení pravého tlačidla dám "otvoriť" - na obrazovke mám to isté ešte raz, ak dám "uložiť" - to sa mi uloží adresa, kde môžem opäť túto stranu otvoriť. Mám silné "brány antiviráka"?
Olice
27.09.07,13:46
Poraďte, čo robím zle? Chcela som si popozerať niektoré tlačivá našich milých kolegýň a kolegov, keď stlačím button TU STIAHNUŤ, tvári sa, že niečo sťahuje, ale potom sa ocitnem na hlavnej stránke PORADY a nemám žiadne tlačivo, je možné tlačivá pozrieť aj priamo v PORADE, bez stiahnutia?

Stáva sa to aj mne, keď používam Internet Explorer, keď idem cez Mozillu, tak je to OK. Už sa tu o tom písalo, len to neviem teraz narýchlo nájsť.

Dopĺňam:
http://www.porada.sk/t57734-ako-stiahnut-dokument-z-porady.html