fimka
27.09.07,17:31
Čítala som včera, že cola sťahuje z predaja citrónovú a grepovú Bonaqu. Najviac ma ale štve, že nikde som sa nedočítala, či bola a do akej miery zdravotne závadná. :mad: Neviete niekto niečo bližšie?
Kazu
27.09.07,15:55
Závadná vraj nebola, len nespĺňala akýsi predpis a Cola iniciatívne sama od seba sťahuje celú šaržu.
LubicaN
27.09.07,16:08
V správach vraveli čosi v tom znení že "zapáchala".

janaGT
28.09.07,04:07
Výrobca nealkoholických nápojov Coca-Cola sťahuje z trhu minerálnu vodu Bonaqua s príchuťou citrón a grep. Nápoje nie sú pre zdravie ľudí nebezpečné.
Spoločnosť odštartovala preventívne sťahovanie ochutených minerálok z trhu aj na základe podnetov od zákazníkov. Neštandardnú chuť či vôňu spôsobila podľa nej ochucovacia zložka. Problém sa podľa odhadov spoločnosti týka asi 15-tisíc prepraviek s fľaškami.
Ľudia, ktorí citrónovú či grepovú Bonaqu vypili, nemusia mať nijaké obavy o svoje zdravie. Ak si však zákazníci vodu týchto chutí kúpili, piť ju však nechcú, môžu priamo kontaktovať Coca-Colu a fľašu vrátiť. ,,Na každej etikete je uvedené číslo telefonickej infolinky, kde každú reklamáciu vybavíme individuálne," povedal Pravde Marian Pavelka, riaditeľ pre vonkajšie vzťahy Coca-Cola Beverages Slovakia.
Ostatné výrobky značky Bonaqua, teda príchuť pomaranč a neochutené minerálky sú podľa Pavelku v poriadku.
eri, PRAVDA