ali
23.02.05,09:11
ahojte vsetci,

prosim Vas,nie je tu niekto z KOSIC??? Potrebovala by som pomoct a poradit. Teda samozrejme na poslednu chvilu podavam danove priznanie a nie som si celkom ista.
Potrebujem:
DAN Z POZEMKOV
hodnota pody za 1 m2
rocna sadzba dane (zahrada)
DAN ZO STAVIEB
rocna sadzba
za dalsie podlazie

VOPRED DAKUJEM
Janca
23.02.05,08:12
Nie som sice z Kosic, ale na stranke nasho mesta su VZN a v nich su vsetky sadzby. Tak ak sa Ti nikto neozve skus pozriet na stranke Kosic.
Yvvetta
23.02.05,08:46
Jara
23.02.05,09:19
ahojte vsetci,

prosim Vas,nie je tu niekto z KOSIC??? Potrebovala by som pomoct a poradit. Teda samozrejme na poslednu chvilu podavam danove priznanie a nie som si celkom ista.
Potrebujem:
DAN Z POZEMKOV
hodnota pody za 1 m2
rocna sadzba dane (zahrada)
DAN ZO STAVIEB
rocna sadzba
za dalsie podlazie

VOPRED DAKUJEM
nerozumiem celkom načo potrebuješ sadzby dane. Pri dani z nehnuteľnosti prikladáš listy vlastníctva a píšeš do pretlače výmeru a nie sadzbu. Tak to predložiš s kopiami listov vlastníctva na mestský al. obecný úrad a oni Ti do septembra pošlú platobný výmer na zaplatenie dane. Chceš to vedieť len pre zaujímavosť?
Hľadala som predčasom nariadenie na stránke www.regionkosice.sk (http://www.regionkosice.sk) ale naozaj tam nič nebolo, bola to slabá stránka.
ik-a
23.02.05,09:23
Prilepujem pre Kosice. Doporucujem pozriet www.kosice.sk
draik
23.02.05,10:02
nerozumiem celkom načo potrebuješ sadzby dane. Pri dani z nehnuteľnosti prikladáš listy vlastníctva a píšeš do pretlače výmeru a nie sadzbu. Tak to predložiš s kopiami listov vlastníctva na mestský al. obecný úrad a oni Ti do septembra pošlú platobný výmer na zaplatenie dane. Chceš to vedieť len pre zaujímavosť?
Hľadala som predčasom nariadenie na stránke www.regionkosice.sk (http://www.regionkosice.sk) ale naozaj tam nič nebolo, bola to slabá stránka.
sadzby dane su potrebne preto, lebo danovnik si musi dan sam vypocitat v danovom priznani.
gita
23.02.05,10:03
Som z Košíc aj daňové priznanie som už dávno podala. Píše tam len výmeru z listu vlastníctva, nie sadzbu. Oni to skontrolujú poľa LV a hotovo.