marcel929
27.09.07,20:45
Na grafe vidím,že mi pravidelne v 10 sek.intervaloch kolíše výkon CPU(kreslí akési ihlanové impulzy) v rozmedzí 3-99%.A to aj naprázdno(nie je nič spustené).Nestretol sa niekto s podobným problémom? Poprosil by som poradiť,ďakujem
robovi
27.09.07,21:03
O tom, ze nie je nic spustene by som bol ochotny polemizovat. To ze si priamo nespustil nejaku aplikaciu este neznamena, ze na pozadi neprebieha nejaka aktivita. Moze tam bezat kopa sluzieb. Okrem toho Ti urcite pracuje aj nejaky antivirak a samozrejme aj windows pocas necinnosti optimalizuje data na disku. Odporucam ti prezriet si sluzby, ktore mas spustene a ani o nich nevies nasledovnym postupom: klikni na start a spustit. ak mas operacny system windows xp napis do riadku prikaz "msconfig". Otvori sa Ti okno. Na zalozke "po spusteni" uvidis aplikacie, ktore sa ti spustaju po starte windowsu. Vacsina z nich sa zobrazuje v tray liste. Ale niektore nie.V zalozke "sluzby" mas sluzby, ktore sa tiez spustaju v startovacej sekvencii atd. A nedajboze, aby si mal virus. Ten v tej zalozke urcite nebude. :mad:
marcel929
28.09.07,16:04
Viem,že vpozadí je spustených plno vecí,tie vidím aj v správcovi úloh ale myslím to tak,že po štarte,keď mám len pracov.plochu tak to už kolíše.Predtým mi aj s NODom a programami v pozadí držala rovnomerne 3%.Ale už zálohujem programy,asi to bude trojan
pitash
02.10.07,16:42
ak mas vistu je to v normale
ak mas amd sempron tak sa to stava
alebo je v pozadí spustená nejaká aplikácia o ktore ani newes neje to vazna vec - netrápilo by ma
riešil by som to nasledovne...
format c: