dicinka
28.09.07,07:40
Zdravím Vás Poraďáci, chcem Vás poprosiť o radu, chcela by som zamestnať zamestnanca na dohodu, ale teraz neviem či na dohodu o VP, alebo dohodu o pracovnej činnosti. Náplňou ich práce by bolo napr. lakovanie drevených násad, brúsenie apod.A ešte jedna otázočka, aký príjem môže mať UoZ zamestnaný na dohodu o pracovnej činnosti?
Vopred Vám ďakujem za radu.
Stina
28.09.07,06:07
A/ Podľa § 226 Zákonníka práce sa dohoda o vykonaní práce (DoVP) môže uzatvoriť, ak predpokladaný rozsah práce (pracovnej úlohy), na ktorý sa dohoda uzatvára, nepresahuje 350 hodín v kalendárnom roku. Do predpokladaného rozsahu práce sa započítava aj práca vykonávaná zamestnancom pre zamestnávateľa na základe inej dohody o vykonaní práce.
B/ Na základe dohody o pracovnej činnosti možno vykonávať pracovnú činnosť v rozsahu najviac 10 hodín týždenne.V dohode o pracovnej činnosti musí byť uvedená dohodnutá práca, dohodnutá odmena za vykonávanú prácu, dohodnutý rozsah pracovného času a doba, na ktorú sa dohoda uzatvára.
Zoltán Kovács
28.09.07,06:42
Dohoda o vykonaní práce má rozsah zmenený podľa novelizácie zákonníka práce na 350 hodín ročne.
Marta V
28.09.07,07:00
Dohoda o vykonaní práce by sa uzatvorila v prípade ak by sa jednalo o nalakovanie a brúsenie určitej zákazky napr. jednorázovo. Ak by sa jednalo o opakovanú prácu, ak by sa lakovanie a brúsenie robilo pravidelne každý mesiac, tak to by bola dohoda o pracovnej činnosti. Výška príjmu nie je ohraničená. Záleží ako sa dohodne v dohode.
Jana Motyčková
28.09.07,08:12
A ešte jedna otázočka, aký príjem môže mať UoZ zamestnaný na dohodu o pracovnej činnosti?
Vopred Vám ďakujem za radu.
Čo je to UoZ ?
Janca
28.09.07,08:20
Predpokladám, že uchádzač o zamestnanie.
Zoltán Kovács
28.09.07,08:27
Predpokladám, že uchádzač o zamestnanie.

Môže odpracovať 64 hodín mesačne, za 3.200 brutto.
Jana Motyčková
28.09.07,08:28
Ak je teda evidovaný nezamestnaný, nemôže ani na DoPČ zarobiť viac ako 3200 Sk mesačne.
dicinka
28.09.07,10:17
Ďakujem všetkým za radu, ste zlatučkí. Veľmi ste mi pomohli.
Ešte raz ďíky.:)
dicinka
28.09.07,10:35
Ale ešte by som sa chcela spýtať, že zamestnancom, ktorých mám momentálne zamestnaných na Dohodu o VP,musím vypísať od 01.09.2007 Dohodu o pracovnej činnosti, alebo môže zostať Dohoda o VP?
ĎAKUJEM:)
Jana Motyčková
28.09.07,10:46
Ak sa jedná o prácu vymedzenú výsledkom, môže ostať DoVP.
gokko
29.09.07,14:04
Prosím vás, nemáte niekto vzor DoPČ podľa platného ZP od 1.9.2007?? Je mi to zvláštne, ale nemôžem tu na Porade žiadnu nájsť. Ďakujem.
veronikasad
29.09.07,14:09
Prosím vás, nemáte niekto vzor DoPČ podľa platného ZP od 1.9.2007?? Je mi to zvláštne, ale nemôžem tu na Porade žiadnu nájsť. Ďakujem.
nech sa páči :
http://www.porada.sk/t57951-dohoda-o-pracovnej-cinnosti-od-1-9-2007-vzor-tlaciva.html?highlight=dohoda+pracovnej+%E8innosti
gokko
29.09.07,14:13
NO super !!, ďakujem. Ja som hľadala v sekcii tlačivá.
andrea
05.10.07,05:02
Prosím Vás kto mi poradí ako to je s cudzincami (Ukrajincami), ktorí pracujú na dohodu o vykonaní práce alebo na dohodu o pracovnej činnosti??? Je tam niečo iné ako keď pracuje Slovák na dohodu???? Platia tie isté "pravidla". Ďakujem
:mee:
adam
05.10.07,16:37
Aké sú odvodové povinnosti pri dohode o pracovnej činnosti?
veronikasad
05.10.07,17:06
Aké sú odvodové povinnosti pri dohode o pracovnej činnosti?

Také iste ako pri ostatných dohodách - 0,8 % úrazové poistenie do SP. + 0,25 % garančné poistenie

--------
Veronika
adam
05.10.07,17:12
Ďakujem za odpovede...Príjemný večer!
momaria
11.10.07,19:13
Dohoda o vykonaní práce má rozsah zmenený podľa novelizácie zákonníka práce na 350 hodín ročne.

Máme uzavreté DoVP od 1.1.2007.. bude platiť tento limit aj na tieto dohody?Čiže na celý rok 350 hodín?
ekubicova
11.10.07,20:09
Nemusíš meniť dohodu o vykonaní práce na dohodu o pracovnej činnosti, pokiaľ počet odpracovaných hodín na dohodu o vyk.práce nepresiahol 350 hodín a do konca roka bude stačiť limit hodín a zároveň sa nemení aj výkon práce viazaný výsledkom na opakovanú činnosť.
ekubicova
11.10.07,20:23
Najlepšie Ti poradia na Ustredí práce, soc. vecí a rodiny. Iné tlačivo oznámenia je pre občana EU a iné pre ostatné štáty. Sú tam termíny nahlásenia na Ústredie....a tlačivo , ktorým musí byť nahlásený cudzinec. Týka sa to dohody.
liba2
11.10.07,20:44
Najlepšie Ti poradia na Ustredí práce, soc. vecí a rodiny. Iné tlačivo oznámenia je pre občana EU a iné pre ostatné štáty. Sú tam termíny nahlásenia na Ústredie....a tlačivo , ktorým musí byť nahlásený cudzinec. Týka sa to dohody.
Prosím, môžeš to upresniť ? o aké oznámenie ide ? a kde "tam" sú termíny nahlásenia ? Zaujíma ma táto téma...
Jozef Mihál
11.10.07,21:47
Máme uzavreté DoVP od 1.1.2007.. bude platiť tento limit aj na tieto dohody?Čiže na celý rok 350 hodín?
Pri DoVP ide o predpokladaný počet 350 hodín za rok, ak sa konkrétna práca uvedená v DoVP nestihne vykonať za 350 hodín neznamená to, že DoVP sa uplynutím 350-tej hodiny musí ukončiť.
ekubicova
14.10.07,18:16
Tlačivo je ako ohlásenie zamestnávania cudzinca. Vypĺňala som ho v minulom roku pre občana Británie. Presný obsah si nepamätám, lebo som zmenila zamestnávateľa. Pokiaľ si pamätám na ozámení sa uvádzajú údaje o mieste bydliska cudzinca na území SR, číslo pasu, doba po ktorú trvá dohoda ,druh činnosti. Tlačivo sa vypisuje na začitku výkonu práce aj po ukončení. Lehoty si už nepaätám presne ale tuším to boli 3 dni.
Podrobné informácie som vtedy dostala od veľmi ochotnej zamestnankyne na ústredí práce soc.vecí a rodiny na Radlinského v Bratislave.
milanr
17.10.07,10:11
Chcela by som sa ešte vrátiť k uchádzačovi o zamestnanie, ktorý pracuje na Dohodu o pracovnej činnosti. Je zamestnávateľ povinný oznámiť príslušnému Úradu práce soc. vecí a rodiny, že s ním uzatvoril DoPČ a za akých podmienok ? Nepodarilo a mi k tomu dopátrať. V Zákone o službách zamestnanosti § 6 ods.2 písm d) sa uvádza, že skutočnosti o počte odpracovaných hodín a o výške mzdy alebo odmeny preukazuje uchádzač na požiadanie úradu. Takže by som potrebovala vedieť, kto je povinný to oznámiť úradu zamestnávateľ alebo uchádzač !?
drobeceva
17.10.07,10:15
Ty nehlásiš nič, len na základe tlačiva, ktoré vydáva Úrad práce potvrdíš skutočne odrobené hodiny a odmenu.
korduľa
17.10.07,10:17
ja by som ho dala na dohodu o vykonani prace, je to jasne stanovene aku pracu bude robit, prijem bude aky mu das, ale pozri si hodiny podla zakonnika prace, kolko moze na dohodu odpracovat
Martaa
18.10.07,06:10
Zdravym vsetkych, mam jednu otazocku.:rolleyes: Ak chcem spracovavat uctovnictvo zivnostnikovi, ktory nema zamestnancov, mozem mu spracovat uct na zaklade dohody o PC? Zivnost nechcem. Viem ze on sa musi poprihlasovat na SP, ZP, DU a nasledne aj mna, ale...
moja otazka je "Mozem s nim uzatvorit tuto dohodu s tym, ze mi bude platit stvrtrocne zalohy (za spracovanie DPH) a na konci roka mi vyplati zvysok." Je to koli tomu, aby nemusel kazdy kvartal posielat mesacne vykazy, ale iba raz do roka.
Vopred dakujem za vase nazory:o
vikinka
18.10.07,06:32
Áno,môže byť táto práca vykonávaná na DPČ,ale výkazy budeš musieť posielať aj nulové,ak nebude v tom mesiaci vypl.odmena.Osatné tak ako píšeš.